Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi

https://www.youtube.com/watch?v=HK7H3Tg_-QM

İnsanların inançları ve / veya neyi göz önünde bulundurmak istedikleriyle ilgili olarak kendileri için oluşturdukları kumdaki çizgileri incelemek. Keyfi? Yoksa önyargılar nedeniyle mi? Komplo Teorisyenleri, özellikle Tesadüf Teorisyenlerini nasıl cezalandırdıkları konusunda ikiyüzlü müdür?

“Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi” üzerine 11 yorum

1. Bitlis merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 04-10-2020 02:28:48

2. Mardin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, sağolun 04-10-2020 04:47:19

3. Siirt merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 04-10-2020 06:45:14

4. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 05-10-2020 06:50:01

5. Bu konu : ” Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 474

6. Batman dan kimler var. Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi . Selam herkese paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım , banu – 309

7. Bu konu : ” Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 241

8. Bu konu : ” Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, saolun , banu – 14

9. Kocaeli dan kimler var. Kumdaki Çizgiler – Komplo Teorisyenlerinin Bir Eleştirisi . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 171

Yorum yapın