Herhangi bir rastgele günde en rastgele zamanlarda bazılarında ruhsal uyanışımı yaşadığım için, inanılmaz derecede artmış hissediyorum, bir nedenden ötürü o kadar çok adrenalinle dolu olacakmışım ki, kelimenin tam anlamıyla tek elimle bir arabayı çevirebileceğimi hissediyorum. Şimdi BUGÜN ERKEN BUGÜN 15:00 civarında AP (astral proje) umuduyla meditasyon yapmaya başladım, orada yatarken ebeveynlerimin ölümünün resimlerini almaya başladım. Biri evimin üzerinden uçan ve uçaktan buzdolabı düşen bir uçaktı Çatımdan annemi öldürdü. Gördüğüm bir sonraki görüntü ya da görüntü, babamın dizlerinin üzerinde elleri havada, polislerle çevrelenmiş korkmuş gibi baktığında onu havaya uçurarak gülümsediler. Öfke yoğun bir şekilde beni doldurduğu için ağlamamaya çalıştım. Gözyaşlarını geri tutmaya çalışırken, aynı yükselen his tekrar geldi ama kabarmadığımı kabul et, her iki gözümü de çevreleyen inanılmaz bir enerji kütlesi hissederken öfkeyle doluydum.

Author

63 Comments

1. Sivas merkezden ben Emine. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 04-09-2020 03:26:26

2. Merhaba siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Ordu merkezden ben Emine. Slm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-09-2020 13:52:16

4. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 12-09-2020 22:11:58

5. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun

6. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-09-2020 21:27:27

9. Selam herkese web siten inanki mükemmel, şukuladım

10. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:20:25

11. Kars dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 82

12. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-10-2020 05:19:11

14. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Emine – 127

15. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Bingöl merkezden ben memo. Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:12:46

18. Karaman dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 139

19. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 87

20. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 253

21. Şanlıurfa dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, şukuladım , hatice – 98

22. Van merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 15-12-2020 22:45:50

23. Ağrı dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Selam sayfa inanki dikkat çekici, şukuladım , hatice – 6

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım

25. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

26. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 27-12-2020 21:55:47

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 315

28. Artvin dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhaba sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 170

29. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

30. Trabzon dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 361

31. Slm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

32. Aksaray merkezden ben ali. Mrb siten harbiden çok iyi, saolun 13-01-2021 23:13:41

33. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

34. Kütahya dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, sağolun , memo – 441

35. Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 26-01-2021 10:29:21

36. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 291

38. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Mrb web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 473

39. Hakkari dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhaba siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 119

40. Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 477

42. Isparta merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 12-02-2021 05:56:27

43. Ardahan dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 406

44. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , – 418

45. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , doruk – 11

46. Erzincan merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, saolun 07-03-2021 03:25:38

47. Afyon merkezden ben . Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 02:24:24

48. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 259

49. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 15-03-2021 09:14:44

50. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

51. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

52. Adıyaman dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Selam paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 351

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 387

54. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 02-04-2021 02:36:35

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 371

56. Kastamonu merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 09:02:53

57. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, teşekkürler , emin – 23

58. Artvin dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 148

59. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 03:42:37

60. Bu konu : ” Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , ziya – 447

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link