Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik

Herhangi bir rastgele günde en rastgele zamanlarda bazılarında ruhsal uyanışımı yaşadığım için, inanılmaz derecede artmış hissediyorum, bir nedenden ötürü o kadar çok adrenalinle dolu olacakmışım ki, kelimenin tam anlamıyla tek elimle bir arabayı çevirebileceğimi hissediyorum. Şimdi BUGÜN ERKEN BUGÜN 15:00 civarında AP (astral proje) umuduyla meditasyon yapmaya başladım, orada yatarken ebeveynlerimin ölümünün resimlerini almaya başladım. Biri evimin üzerinden uçan ve uçaktan buzdolabı düşen bir uçaktı Çatımdan annemi öldürdü. Gördüğüm bir sonraki görüntü ya da görüntü, babamın dizlerinin üzerinde elleri havada, polislerle çevrelenmiş korkmuş gibi baktığında onu havaya uçurarak gülümsediler. Öfke yoğun bir şekilde beni doldurduğu için ağlamamaya çalıştım. Gözyaşlarını geri tutmaya çalışırken, aynı yükselen his tekrar geldi ama kabarmadığımı kabul et, her iki gözümü de çevreleyen inanılmaz bir enerji kütlesi hissederken öfkeyle doluydum.

“Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik” üzerine 12 yorum

1. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 12-09-2020 22:11:58

2. Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-09-2020 21:27:27

3. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım cidden dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:20:25

4. Kars dan kimler var. Kundalini, duygular, ruhsal farkındalık ve fiziksel gerçeklik . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 82

Yorum yapın