Kategoriler
Genel

Kural 8

Saat 3'te iki kişi inanılmaz bir keşif buldu. Aynı görüşlerden ikisinin zıtlık yarattığı bir teoriyi test ettik. Sonsuz ve hiç bitmeyen bir döngü yarattığı gerçeğini tökezledik. Ama biraz kazma yaptık … Başka bir yol izledik ve sistematik olarak düşündük ve bir fikir gerçekleştirdik ve başka bir fikir 2 fikir üretmedi ve sadece 1 karşıt fikir üretti. Bunu, dondurma konusunda aynı düşünceye sahip olduğumuz TestSubject # 1C3CR34M olarak adlandırdığımız yerde test ettik. Sonuçlar olağanüstü! Görüşümüzün ikisinin bir görüş doğurduğunu fark ettik, bu yüzden teorimizi uygular ve dondurmaya karşı iki olumlu görüş verirsek, dondurmaya karşı yeni bir tekil olumsuz görüş yaratır ve bu nedenle boşluk kaçar.

Teori nasıl çalışır:

Kişi A: Dondurmayı Seviyorum

Kişi B: Dondurmayı Seviyorum

Sonuç: Dondurmadan nefret ediyorlar

İki görüş, boşluğu durduran tek bir görüş oluşturmak için birleşir.

Eski teori: (boşluk)

Kişi A: Dondurmayı Seviyorum

Kişi B: Dondurmayı Seviyorum

Sonuç: Kişi A: dondurmadan nefret eder; Kişi B: Dondurmadan nefret ediyor

Sonuç: Kişi A: dondurmayı sever; Kişi B; Dondurma sever

Her seferinde iki sonuç verirdi, bu da kuralın tekrar çalışması için bir fırsat verdi ve bu nedenle bu bitmeyen döngüyü yarattı.

Bir denklem oluşturduk

Temel denklem: x * x = X

x = görüş

x + * x + = -x

-x * -x = x

Denklem matematiksel değildir. x, iki görüşü bir araya getiren çarpma için * ve pozitif ve negatif opinons için + ve – ifadesini temsil eder.
Bu çok 2 boyutlu bir teori, 3. boyuta girmek ve başka bir perspektiften daha net bir görüş görmek için çok çalışıyoruz. Bu kuralı genişletmemize yardımcı olun.

Ve Hatırla.

Kural 8 mevcut değil.
🔦 🔦 🔦 🔦

“Kural 8” için 12 yanıt

Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 02-03-2020 05:40:55

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-03-2020 00:58:00

Sinop merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2020 16:57:10

Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2020 13:21:44

Kilis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, teşekkürler 28-03-2020 02:11:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir