Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam

Doktor muayenehanelerinin ve benzeri ortamların aşılanmamış kişiler için ‘güvensiz’ olacağını düşünüyor musunuz?

Bir ameliyattan uyanan bir erkek / kadının “Hey, ateşli aşı olmadığını fark ettik, bu yüzden aşıyı siz dışarıdayken size verdik :)”

Sizler hastanelerin rızaya saygı duyacağını düşünüyor musunuz, yoksa bu bir saldırı sayılmaz mı?

… ShermanWert tarafından gönderildi
[comments]

“Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam” üzerine 14 yorum

1. Iğdır dan kimler var. Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam . Slm web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler , memo – 413

2. Kars dan kimler var. Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam . selam arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 37

3. Bu konu : ” Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 93

4. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-01-2021 11:03:21

5. Manisa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-01-2021 09:37:30

6. Bu konu : ” Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 288

7. Bu konu : ” Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 397

8. Bu konu : ” Kurallar Yoklamayı Önlediğinden; sadece sormam ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 321

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link