Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi

Belki de cyberpunk 2077 adlı bir oyunun oynanabilir durumda olmadığını biliyorsunuzdur. Oyunun gelişimini mahvettiklerini kabul etmek yerine, bunun bedelini ödeyen insanları suçlarlar çünkü bir şekilde, hazır olmadığını bildikleri halde oyunu bu durumda serbest bırakmaları için baskı yaparlar.

Bu fikir berbat haldeyken, buna inanan insanlar var, oyunu yapan şirketin kötü kararlar vermek zorunda olduğuna inanıyorlar çünkü insanlar oyunu şimdi istiyorlar. Bu zengin pisliklerin ne zaman çuvalladıklarını anlamaları ve herkesi kendileri dışında suçlamaları inanılmaz.

Covid ile aynıdır. Virüsle en azından 2018’den itibaren vahşi doğada kendi işimizi yapıyorduk ama sonra aşırı tepki göstererek tüm kötü kararları yanlışlıkla veya kasıtlı olarak yukarıdan aldılar, tüm gezegeni mahvetti ve şimdi bize diyorlar ki Bizi bu bok deliğine sokan aptal kurallara uymadığımız için suçlanacağız.

Çevrenizdeki insanları bu zihniyetten uyandırmak için elinizden geleni yapın. Bizim suçumuz değil, kandırıldık ve dolandırıldık, iktidar pozisyonundaki insanların büyük bir anda mahvolduğunu ve bunun bedelini ödemesi gerektiğini anlama zamanı.

Onlar için Nürnberg tipi bir duruşmaya ihtiyacımız var. Onları vatana ihanet, cinayet ve insanlığa karşı suçlardan adalet sisteminin önüne çıkarmalıyız. Bu, yapım aşamasında bir katliamdır, eğer bu aptal maske ve kötü ekonomik kararlarla dünyayı yok etmeye devam edersek birçok insan ölecek ve aptal virüsü oluşturmayacak.

“Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi” üzerine 25 yorum

1. Samsun dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Merhabalar siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 458

2. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 242

3. Osmaniye merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 24-12-2020 13:03:35

4. Şanlıurfa dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 123

5. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 08:01:31

6. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 213

7. Kütahya merkezden ben Aylin. Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 04-01-2021 06:51:19

8. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 159

9. Bitlis merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, teşekkürler 11-01-2021 18:46:12

10. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 351

11. Muğla dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Selamlar sayfa vallaha iyi, tebrikler , Hasan – 394

12. Bilecik dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Slm sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 261

13. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, saolun , Gürbüz – 45

14. Kütahya dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, sağolun , elif yılmaz – 449

15. Kırıkkale merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, sağolun 20-01-2021 17:13:09

16. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 491

17. Muğla merkezden ben memo. Selam herkese web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 26-01-2021 11:18:48

18. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 395

19. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-02-2021 04:48:23

20. Bu konu : ” Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi ” çok güzel. Slm sayfa yeminle güzel, saolun , – 97

21. Siirt dan kimler var. Kurallara uymamız gerektiğini söylüyorlar çünkü covid durumu dramatik. Dramatik çünkü tüm kötü kararları aldılar ve yapmaya devam ettiler. Ölüm oranı ihmal edilebilir, toplum aldıkları kötü ve kötü kararlar yüzünden yükseldi . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 144

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link