Belgelenebilen ve tekrarlanabilen sistematik bir süreçle kendi akıl hastalığımı yendim.

bir delinin iç dünyasının belgeseli

Bu, akıl hastalığında bana benzeyen ve bu nedenle potansiyel olarak, potansiyel olarak bir miktar fayda bulabilecek kişilere yardımcı olacak kişisel talimatlarımı içerir. Peki, ne düşünüyoruz? İyi bir fikir? Yoksa kötü bir fikir mi? İnsanlara yardım etmek için iyi bir fikir mi? Ya da potansiyel olarak insanlara yardım etmek için kötü bir fikir mi?

Bunu diğer konulara göndermeye çalıştım, ancak bazı nedenlerden dolayı, kuralları kontrol etsem ve takip etsem bile, AI botları gönderilerimi reddetmeye devam ediyor.

Bu neden olur? Yapay zeka botları, yayınlama gereksinimlerini karşılamalarına rağmen neden bu Bilginin kaldırılması gerektiğini düşünüyor? Bunu sonsuza kadar yapabilirim.

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, face de paylaştım , mehmet – 109

2. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 16-03-2021 02:48:46

4. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Elazığ dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , ziya – 81

6. Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 240

8. Trabzon dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 246

9. Bolu merkezden ben ziya. Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-03-2021 13:33:42

10. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 477

11. Kilis dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Mrb sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , gaye – 264

12. Kilis dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 112

13. Zonguldak dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Selam sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , hatice – 381

14. Kırklareli dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 195

15. Tokat dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 364

16. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun 20-04-2021 10:31:55

17. Slm sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Tekirdağ merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:12:04

19. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, sağolun 09-05-2021 05:44:42

20. Elazığ dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Merhaba web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 325

21. Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 29-05-2021 02:36:42

22. Muğla merkezden ben . selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, şukuladım 08-06-2021 18:50:20

23. Hakkari dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, sağolun , emin – 260

24. Zonguldak dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 240

25. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

27. Şırnak dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım , ziya – 453

28. Konya dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Selam herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 182

29. Sinop dan kimler var. Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın . Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , ziya – 269

30. Batman merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 04:57:00

31. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım 25-07-2021 08:28:11

32. Bu konu : ” Kurallara Uysa Bile Değişen Bir Fikir Gönderemezsiniz: Tartışın ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok güzel, saolun , ali – 82

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link