Aklımda tekrar tekrar ortaya çıkan tuhaf bir düşünce. Tamamen inandığımdan falan değil, ama son iki yılın nasıl geçtiği çok tuhaf. Sunulmaktan daha fazlası varmış gibi hissetmenizi sağlar.

Ya NWO / Illuminate ya da herkesin olmak üzere hissettiği bu büyük yeni değişikliği gerçekleştirmek için büyük bir fedakarlık yapması gereken kişi ve bu yeni hastalığı gelip, ritüeli yerine getirmek için gerekli miktarı insanları yok etmek için geliştirdiyse? Elbette buna dair bir kanıtım yok. Sizin böyle bir şey hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

… cari_chan tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. Van merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 13-01-2021 19:25:25

2. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , – 188

3. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 293

4. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-01-2021 20:59:19

5. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler

6. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 06:31:08

7. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Van dan kimler var. Kurban için koronavirüs ölümleri? . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 72

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 260

10. Uşak dan kimler var. Kurban için koronavirüs ölümleri? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 465

11. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 483

12. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Merhaba web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 334

15. Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 27-02-2021 01:19:46

16. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun , mehmet – 442

17. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Kurban için koronavirüs ölümleri? . Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 95

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 62

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link