Kurban için koronavirüs ölümleri?

Aklımda tekrar tekrar ortaya çıkan tuhaf bir düşünce. Tamamen inandığımdan falan değil, ama son iki yılın nasıl geçtiği çok tuhaf. Sunulmaktan daha fazlası varmış gibi hissetmenizi sağlar.

Ya NWO / Illuminate ya da herkesin olmak üzere hissettiği bu büyük yeni değişikliği gerçekleştirmek için büyük bir fedakarlık yapması gereken kişi ve bu yeni hastalığı gelip, ritüeli yerine getirmek için gerekli miktarı insanları yok etmek için geliştirdiyse? Elbette buna dair bir kanıtım yok. Sizin böyle bir şey hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

… cari_chan tarafından gönderildi
[comments]

“Kurban için koronavirüs ölümleri?” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , – 188

2. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 293

3. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-01-2021 20:59:19

4. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 06:31:08

5. Van dan kimler var. Kurban için koronavirüs ölümleri? . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 72

6. Bu konu : ” Kurban için koronavirüs ölümleri? ” çok güzel. Slm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 260

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link