Küresel ısınmanın, mevsimlerin geri çekildiği gerçeğini örtbas etmek için bir komplo olduğunu düşünüyorum. Eğilimi birkaç yıldır fark ediyorum.

Örneğin, benim bölgemde genellikle sahte bir bahar olur, ardından Aziz Patrick günü için bir kar fırtınası olur. Ancak fırtına sadece bu saatlerde olmaya başladı, 2 hafta geriye itildi.

Her şey olması gerekenden daha geç başlıyor.

Küresel ısınmanın bu fenomeni örtbas ettiğini düşünüyorum.

Mevsimler neden olması gerekenden daha geç başlıyor? Henüz bilmiyorum.

Author

11 Comments

1. Düzce merkezden ben memo. Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler 29-03-2021 13:01:05

2. Siirt merkezden ben memo. Selam herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-03-2021 13:05:33

3. Bu konu : ” Küresel ısınma hakkında komplo ” çok güzel. Slm web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , ziya – 75

4. Kayseri merkezden ben memo. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 16:13:14

5. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Hatay dan kimler var. Küresel ısınma hakkında komplo . selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, sağolun , memo – 284

7. Giresun dan kimler var. Küresel ısınma hakkında komplo . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Emine – 67

8. Bu konu : ” Küresel ısınma hakkında komplo ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 162

9. Bu konu : ” Küresel ısınma hakkında komplo ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 312

10. Bu konu : ” Küresel ısınma hakkında komplo ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , ali – 147

11. Gümüşhane merkezden ben . Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 16-04-2021 13:59:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link