Dünyanın herhangi bir yerküresine veya haritasına bakın, ekvatorun üstündeki ve altındaki kara kütleleri eşittir. Güneşin yerçekimi, ekvator boyunca dönen dünyayı çeker.

Şimdi, dünya çapında çok fazla kütle taşıdığınızı ve ağırlığı yeniden dağıttığınızı varsayalım. Ekvatorun, güneşin çekişiyle hizalanan kütle değişimini telafi etmek için bir derecenin kesirini eğmesi için yeterince kütleyi hareket ettirin.

Dönme açısını bir dereceye kadar değiştirdiğinizde, kutuplara daha fazla güneş ışığı dokunur ve bu durumda, kutuplar eridiğinden dünyayı soğuk tutan daha az Buz vardır.

Şimdi covid oldunuz, tüm amaç dünyanın etrafında kütle hareketini durdurmak için herkesin kendi konumunda kalmasını sağlamaktı. Dünyayı her yıl dolaşan bir milyar insan, ortalıkta dolaşan bir trilyon pound ağırlığın üçte birinden fazladır.

Herkes covid ile komplo ağlıyor ama gerçek komplo dünyayı yöneten insanlar onu kurtarmaya çalışıyor ve etrafta dolaşan çok fazla insan var.

Author

19 Comments

1. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Niğde dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 94

3. Mardin merkezden ben emin. Mrb web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler 11-03-2021 23:38:27

4. Sakarya dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 183

5. Bu konu : ” Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha güzel, saolun , ahmet – 89

6. Bu konu : ” Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 426

7. Bu konu : ” Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 319

8. Van dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 385

9. Aydın dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 133

10. Ordu dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . Selamın aleyküm siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 177

11. İzmir merkezden ben ali. Selamlar web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 13:20:07

12. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-03-2021 02:38:06

13. Ardahan dan kimler var. Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek . Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 488

14. Antalya merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım 27-03-2021 04:08:21

15. Bu konu : ” Küresel ısınmanın arkasındaki gerçek ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 434

16. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 06-04-2021 07:21:01

17. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link