Burada aynı şeyi “bir şeylerin doğru gelmediğini” belirten sayısız gönderi gördük. Hemen hemen herkes Covid-19’dan başka bir şey olduğunu kabul ediyor. Gerçekler açıkta, tek yapmanız gereken büyük resmi görmek için haberlerde kesintisiz Corona-rama kapsamının ötesine bakmak. 3. Dünya Savaşı’nın eşiğindeyiz … bu sefer gerçek … ve resmi başlangıçtan sadece birkaç hafta uzakta olabiliriz. Şimdi bunun ciddiye almanın zor olduğu noktaya atıldığını biliyorum, ancak son haftalarda neler olduğuna bir göz atın ve bunun artık sadece bir meme olmadığını görmeye başlayacaksınız …

Duydun mu NATO’nun Euro Defender 20 Alıştırması şu anda oluyor mu? Web sitesinde açıklandığı gibi “NATO’nun katılımı da dahil olmak üzere ABD liderliğindeki çok uluslu tatbikattır. ABD merkezli güçlerin ABD’den Avrupa’ya konuşlandırıldığı 20.000 askerle 25 yıldan uzun bir süredir Avrupa’ya en büyük konuşlandırılmasıdır. ABD’nin NATO’ya olan bağlılığını ve Avrupa Müttefiklerinin ve Ortaklarının yanında olma kararlılığını gösteriyor. ” Küresel bir pandemi meydana gelse bile, bu tatbikat o kadar önemlidir ki ABD hala “Ordunun Müttefikler ve ortaklarla büyük çaplı hareketleri koordine etme yeteneğini kullanmak” için 20.000 asker, 9.000 araç gönderiyor. ve “NATO ve ABD Ulusal Savunma Stratejisini desteklemek için Avrupa’ya güvenilir ve güvenilir bir güç uygulayarak stratejik hazır olmalarını sağlayın.” sivil trafiğin neden olduğu sürtünmeyi en aza indirmek için bu hareketleri gece boyunca planlıyoruz“… bu ulusların kilit altında olması ne kadar uygun ve bu artık bir sorun değil.

Yani “bu sadece bir egzersizdir” diyor olabilirsiniz, ancak komplo teorilerinin uzun zamandır takipçileri bir egzersizin ne sıklıkla yaşandığını bilir. Ve bu sadece komplo teorisyenleri değil … “Birlikler sınırında hareket ederse Rusya misilleme konusunda uyardı“Elbette, ABD birliklerini Avrupa’ya gönderdikten kısa bir süre sonra, Rusya askeri yardım gönderdi yakın NATO müttefiki, İtalya Covid-19 salgınına yanıt olarak. Sonraki haftalarda NATO tatbikatın iptal edildiğini ve web sitesindeki olayların neredeyse tüm bilgilerini temizlediğini iddia etti. ancak ABD Ordusu Eurodefender web sitesi iddianın, orada bulunan birlikler hala belirli tatbikatlara katıldıkları için “değiştirildiğini” iddia ediyor. Matkapların çoğunun Mayıs ayında yapılacağını belirten orijinal sürümle birlikte beklemek ve bir şeylerin düşüp düşmediğini görmek zorundayız.

Dünyanın Rusya ve ABD gerginliklerinin arttığı tek bölgesi bu değil. Rusya ABD Donanması hareketini Venezüella’da eleştirdiDonanmalarının ardından bir gemi gönderdiğinde bir yolcu gemisine saldıramadı ve battı. Başka bir kıtaya taşınırken, Rusya ve ABD kimin Hindistan’a silah satıyor. Trump, Şubat ayı sonlarında Hindistan’ı ziyaret etti ve onlara 3,5 milyar dolarlık Helikopter satmak için bir anlaşma yaptı. Rusya, Rus S-400 füze sistemleri için 5 milyar dolarlık bir anlaşma yaptı.

Bir kez daha diğer kıtalara taşınıyor, Rusya müttefiklerini kontrol ediyor, Kuzey Kore ve İran’a Covid-19 test kitleri sağlıyor. Amerika’nın bu ülkelerle olan ilişkilerine çok fazla dalmamız gerekmediğinden eminim, özellikle de sadece birkaç ay önce 3. Dünya Savaşı İran’ın memlerini gördük. Ve tabii ki Çin var. Rusya’da ABD’yi suçlamak için Çin ve İran’a katıldı Covid-19 salgını için. Gerçek bir pandemi meydana gelmediğini söylemek için çok ileri gitmeden haftalar önce. Eğer durum böyleyse, ekonomik çöküşün aslında arasındaki petrol savaşından kaynaklanmış olabileceği gerçeğini örtmek için Covid-19 kullanıldı Suudi Arabistan ve Rusya… eminim Venezuela’nın bu konuda söyleyecekleri bir şeyler olacak.

Rusya gibi, buradaki birçok kullanıcı da salgının kökenini ve gerçek olup olmadığını sorgulamaktadır. Bununla birlikte, virüsün gerçek olup olmadığı veya bir Çin / Amerikan biyo laboratuvarından sızdığı veya Çin / Amerika / Rusya’dan bir biyo silah saldırısı olup olmadığı önemli görünmüyor. Bu kilitlenmelerin Covid-19 ile daha az ilgisi ve büyük bir savaşın artan tehdidi ile daha fazla ilgisi var gibi görünüyor. Kendinizi hazırlayın, “bu yeni normal.”

… ya da belki gelecek hafta bir asteroid ile vurulacak ve tüm bu dramayı anlamsız kılacak olan, kim bilir?

Author

110 Comments

1. Artvin merkezden ben ziya. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 12-04-2020 16:53:58

2. Merhaba paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 13-04-2020 09:33:53

5. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2020 16:17:10

6. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 23:01:51

7. Bartın merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım 23-04-2020 02:46:59

8. Muş merkezden ben gaye. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-04-2020 05:38:02

9. Mersin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım 25-04-2020 18:00:16

10. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

11. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

12. Rize merkezden ben ziya. Selam herkese siten yeminle mükemmel, tebrikler 29-04-2020 17:12:01

13. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 14:07:29

14. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2020 07:04:57

15. Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 05-05-2020 07:14:11

16. Uşak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 12-05-2020 16:50:56

17. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

19. Giresun merkezden ben Aylin. Slm paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 07-06-2020 00:17:08

20. Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2020 05:17:15

21. Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 10:25:25

22. Selam siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 05-07-2020 17:18:00

24. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

25. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-07-2020 21:54:45

26. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 12-07-2020 01:00:42

27. Aydın merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler 16-07-2020 15:16:15

28. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-07-2020 15:37:36

29. Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

30. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 24-07-2020 06:29:29

31. Bartın merkezden ben banu. Slm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 26-07-2020 17:10:36

32. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-07-2020 00:21:52

33. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım

34. Adıyaman merkezden ben banu. Mrb web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 03-08-2020 07:24:05

35. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

36. Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

37. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

38. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 20-08-2020 04:34:01

39. Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

40. Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2020 15:32:55

41. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun

42. Slm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Samsun merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-09-2020 06:42:47

44. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

45. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

46. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

47. selamun aleyküm sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 105

49. Tokat dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . merhaba arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 124

50. Kütahya dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, saolun , ali – 50

51. Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-11-2020 00:10:19

52. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Selam web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler , banu – 14

53. Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

54. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, tebrikler , ali – 18

55. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-12-2020 00:10:59

56. Çanakkale merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:03:00

57. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-12-2020 16:01:11

58. Kütahya dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selamlar web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 204

59. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 258

60. Iğdır dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 222

61. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Mrb web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 208

62. Isparta dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selamlar sayfanız vallaha çok iyi, saolun , gaye – 336

63. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım

64. Karaman dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 111

65. Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

66. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

67. Muş dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 310

68. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 442

69. Muğla dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , doruk – 368

70. Samsun dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 286

71. Bursa merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-02-2021 18:12:46

72. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 499

73. Nevşehir dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 243

74. Aksaray dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 247

75. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 51

76. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

77. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 175

78. Selamlar paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

79. Mardin merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım 13-03-2021 22:27:32

80. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 17-03-2021 22:31:22

81. Çankırı merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 21-03-2021 05:28:34

82. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 169

83. Isparta dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selam siten süper ötesi hayran edici, sağolun , – 25

84. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

85. Slm sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

86. Uşak dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 123

87. Muş merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-04-2021 20:46:49

88. Rize merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten cidden mükemmel, sağolun 22-04-2021 19:15:46

89. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

90. Sinop dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 394

91. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 82

92. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 14

93. Bu konu : ” Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 32

94. Bartın dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 129

95. Erzincan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun 16-05-2021 16:41:20

96. Ağrı dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sağolun , ali – 145

97. Edirne dan kimler var. Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası . Merhabalar paylaşım cidden güzel, face de paylaştım , banu – 245

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link