Kategoriler
Genel

Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası

Burada aynı şeyi “bir şeylerin doğru gelmediğini” belirten sayısız gönderi gördük. Hemen hemen herkes Covid-19’dan başka bir şey olduğunu kabul ediyor. Gerçekler açıkta, tek yapmanız gereken büyük resmi görmek için haberlerde kesintisiz Corona-rama kapsamının ötesine bakmak. 3. Dünya Savaşı’nın eşiğindeyiz … bu sefer gerçek … ve resmi başlangıçtan sadece birkaç hafta uzakta olabiliriz. Şimdi bunun ciddiye almanın zor olduğu noktaya atıldığını biliyorum, ancak son haftalarda neler olduğuna bir göz atın ve bunun artık sadece bir meme olmadığını görmeye başlayacaksınız …

Duydun mu NATO’nun Euro Defender 20 Alıştırması şu anda oluyor mu? Web sitesinde açıklandığı gibi “NATO’nun katılımı da dahil olmak üzere ABD liderliğindeki çok uluslu tatbikattır. ABD merkezli güçlerin ABD’den Avrupa’ya konuşlandırıldığı 20.000 askerle 25 yıldan uzun bir süredir Avrupa’ya en büyük konuşlandırılmasıdır. ABD’nin NATO’ya olan bağlılığını ve Avrupa Müttefiklerinin ve Ortaklarının yanında olma kararlılığını gösteriyor. ” Küresel bir pandemi meydana gelse bile, bu tatbikat o kadar önemlidir ki ABD hala “Ordunun Müttefikler ve ortaklarla büyük çaplı hareketleri koordine etme yeteneğini kullanmak” için 20.000 asker, 9.000 araç gönderiyor. ve “NATO ve ABD Ulusal Savunma Stratejisini desteklemek için Avrupa’ya güvenilir ve güvenilir bir güç uygulayarak stratejik hazır olmalarını sağlayın.” sivil trafiğin neden olduğu sürtünmeyi en aza indirmek için bu hareketleri gece boyunca planlıyoruz“… bu ulusların kilit altında olması ne kadar uygun ve bu artık bir sorun değil.

Yani “bu sadece bir egzersizdir” diyor olabilirsiniz, ancak komplo teorilerinin uzun zamandır takipçileri bir egzersizin ne sıklıkla yaşandığını bilir. Ve bu sadece komplo teorisyenleri değil … “Birlikler sınırında hareket ederse Rusya misilleme konusunda uyardı“Elbette, ABD birliklerini Avrupa’ya gönderdikten kısa bir süre sonra, Rusya askeri yardım gönderdi yakın NATO müttefiki, İtalya Covid-19 salgınına yanıt olarak. Sonraki haftalarda NATO tatbikatın iptal edildiğini ve web sitesindeki olayların neredeyse tüm bilgilerini temizlediğini iddia etti. ancak ABD Ordusu Eurodefender web sitesi iddianın, orada bulunan birlikler hala belirli tatbikatlara katıldıkları için “değiştirildiğini” iddia ediyor. Matkapların çoğunun Mayıs ayında yapılacağını belirten orijinal sürümle birlikte beklemek ve bir şeylerin düşüp düşmediğini görmek zorundayız.

Dünyanın Rusya ve ABD gerginliklerinin arttığı tek bölgesi bu değil. Rusya ABD Donanması hareketini Venezüella’da eleştirdiDonanmalarının ardından bir gemi gönderdiğinde bir yolcu gemisine saldıramadı ve battı. Başka bir kıtaya taşınırken, Rusya ve ABD kimin Hindistan’a silah satıyor. Trump, Şubat ayı sonlarında Hindistan’ı ziyaret etti ve onlara 3,5 milyar dolarlık Helikopter satmak için bir anlaşma yaptı. Rusya, Rus S-400 füze sistemleri için 5 milyar dolarlık bir anlaşma yaptı.

Bir kez daha diğer kıtalara taşınıyor, Rusya müttefiklerini kontrol ediyor, Kuzey Kore ve İran’a Covid-19 test kitleri sağlıyor. Amerika’nın bu ülkelerle olan ilişkilerine çok fazla dalmamız gerekmediğinden eminim, özellikle de sadece birkaç ay önce 3. Dünya Savaşı İran’ın memlerini gördük. Ve tabii ki Çin var. Rusya’da ABD’yi suçlamak için Çin ve İran’a katıldı Covid-19 salgını için. Gerçek bir pandemi meydana gelmediğini söylemek için çok ileri gitmeden haftalar önce. Eğer durum böyleyse, ekonomik çöküşün aslında arasındaki petrol savaşından kaynaklanmış olabileceği gerçeğini örtmek için Covid-19 kullanıldı Suudi Arabistan ve Rusya… eminim Venezuela’nın bu konuda söyleyecekleri bir şeyler olacak.

Rusya gibi, buradaki birçok kullanıcı da salgının kökenini ve gerçek olup olmadığını sorgulamaktadır. Bununla birlikte, virüsün gerçek olup olmadığı veya bir Çin / Amerikan biyo laboratuvarından sızdığı veya Çin / Amerika / Rusya’dan bir biyo silah saldırısı olup olmadığı önemli görünmüyor. Bu kilitlenmelerin Covid-19 ile daha az ilgisi ve büyük bir savaşın artan tehdidi ile daha fazla ilgisi var gibi görünüyor. Kendinizi hazırlayın, “bu yeni normal.”

… ya da belki gelecek hafta bir asteroid ile vurulacak ve tüm bu dramayı anlamsız kılacak olan, kim bilir?

“Küresel Kilitlenmeler, NATO’nun Euro Defender 20, Venezüella sularında gerginlik, Hindistan’ın silahlanmasına karşı rekabet, petrol savaşları ve Rusya’dan gelen uyarılar … Bu bir virüsten daha fazlası” için 29 yanıt

Kocaeli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 13-04-2020 09:33:53

Iğdır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-04-2020 16:17:10

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 23:01:51

Muş merkezden ben gaye. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-04-2020 05:38:02

Mersin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım 25-04-2020 18:00:16

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 14:07:29

Batman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-05-2020 07:04:57

Giresun merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 05-05-2020 07:14:11

Uşak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 12-05-2020 16:50:56

Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-06-2020 05:17:15

Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 10:25:25

Aylin için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir