Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Bilimsel olarak bilmeniz gereken her şey, bir 1. sınıf öğrencisi tarafından çizilmiş dört fotoğrafta.

https://abcnews.go.com/Health/covid-19-vaccines-work/story?id=73796121

Halihazırda gönüllü insanlarla yapılan deneylerde test edilen en az 48 aşı ve laboratuvarda üzerinde çalışılan başka 164 aşı var.

Sansür cihazının testini geçemeyeceğinden, gerçek olsa bile gönderinizde anahtar kelimelerden bahsetmeyin. Ancak daha sonra, belirleyici faktörlerin temel stratejileri tarafından geliştirilen zorlama teknikleri yoluyla cihazı boyun eğdirmenin yollarını bulabilirsiniz.

“Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.” üzerine 27 yorum

1. Yalova dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 456

2. Yalova dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . selam arkadaşlar web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 85

3. Amasya dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 421

4. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 21

5. Manisa dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Slm siten ciddiyim dikkat çekici, sağolun , mehmet – 85

6. Ardahan dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , mehmet – 193

7. Aksaray dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Selam herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 326

8. Eskişehir merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 22-12-2020 12:45:52

9. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 03-01-2021 21:06:29

10. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 229

11. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 353

12. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 320

13. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 190

14. Mardin dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 194

15. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 7

16. Tokat merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 12:30:40

17. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 153

18. Çankırı merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 11-02-2021 00:45:58

19. Bu konu : ” Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 98

20. Aksaray dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , hatice – 24

21. Osmaniye dan kimler var. Küresel pandemiyi sona erdirmek için yarışan farklı aşı adayları hakkında bilmeniz gereken her şey burada. . Slm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 258

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link