Küreselcilik Sovyetizmdir. Sovyetler Birliği’nin sahip olduğu stratejinin aynısı (ekonomik, hükümetsel ve kültürel hegemonya).

Ekonomik

Merkezileştirilmiş bir itibari para birimi kullanın, elitiniz için para yazdırın ve bu parayı kaçak ülkeleri veya düşman ülkeleri sabote etmek için piyasaları manipüle etmek için kullanın.

hükümet

Bölgeler arasında hükümet çakışması yaratın, böylece bağımsız olarak çalışamazlar ve her hükümete varsayılan olarak sızılır. Egemenliği küçümsemek.

Kültürel

Sovyet / Küreselci İmparatorluk’ta herkes en azından yüzeysel olarak hoş karşılanır. Teslim olmadığınız sürece bu bir tehdit değil.

Aynı eski oyun.

İmparatorluklar tarih boyunca hemen hemen benzer biçimler alır ve benzer ölüm yollarını izler. Roma İmparatorluğu aynı boku iddia etti, herkes bir Romalı olabilir, bu Roma imparatorluğunun ulusların isteyerek katılmasını sağlayarak askeri kapasitesine ulaşmasının bir yoluydu. Ancak deneysel tümevarımın yararı, bir imparatorluğun çökmesine neden olanla aynıdır. Etno-milliyetçiliği bir imparatorluk haline gelerek ulusunuzun kuruluşundan çıkardığınızda, etnik gruplardan da ona olan her türlü sadakati ortadan kaldırmış olursunuz. Ulusunuz köksüz hale gelir ve çeşitli etnik grupların imparatorluğunuzu parçalayarak tekrar yollarını ayırmaya karar vermesi uzun sürmez. ABD’nin Sovyet “çeşitlilik ve kapsayıcılık” politikasını benimsemesinden bu yana sadece 55 yıl geçti ve zaten ordusunun bölünmesini engellemek için mücadele ediyor, ABD yeni şeyler icat etme veya mevcut durumu sürdürme yeteneğini koruyamıyor çünkü kimse böyle hissetmiyor. ABD onların ülkesidir ve bağımsız etnostatlar çağrısı yapan isyanlar ABD’nin şehirleri boyunca yürüyor. Ne şaka ama.

İmparatorluklara gelince, tek kazanan hamle oynamak değil. İmparatorluk oyununu oynamaya başladığınızda, ulusunuz bitmiş kadar iyidir. Yahudiler, 1965’te şantaj, rüşvet ve beyaz politikacıları tehdit ederek susturulan Beyaz tarihçiler gibi biliyordu. Yahudilerin ve kuklalarının bilmediği şey, teknolojinin kaçamayacakları noktaya kadar ilerleyeceğiydi. Bununla.

Geleceği ve dünya sona ermeden önceki nesillerin yarattığı karmaşayı nasıl parçalayacağımızı düşünmeye başlamalıyız.

“Küreselcilik Sovyetizmdir. Sovyetler Birliği’nin sahip olduğu stratejinin aynısı (ekonomik, hükümetsel ve kültürel hegemonya).” üzerine 22 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-08-2020 21:13:34

2. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-08-2020 16:15:54

3. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 18:57:28

4. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-09-2020 16:45:14

5. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 13:39:46

6. Bolu merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 17-09-2020 14:16:48

7. Konya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok iyi, face de paylaştım 23-09-2020 15:08:48

8. Yozgat merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:21:25

9. İzmir merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 04-10-2020 06:51:34

10. Bu konu : ” Küreselcilik Sovyetizmdir. Sovyetler Birliği’nin sahip olduğu stratejinin aynısı (ekonomik, hükümetsel ve kültürel hegemonya). ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 367

11. Şanlıurfa dan kimler var. Küreselcilik Sovyetizmdir. Sovyetler Birliği’nin sahip olduğu stratejinin aynısı (ekonomik, hükümetsel ve kültürel hegemonya). . selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 146

12. Bu konu : ” Küreselcilik Sovyetizmdir. Sovyetler Birliği’nin sahip olduğu stratejinin aynısı (ekonomik, hükümetsel ve kültürel hegemonya). ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 474

Yorum yapın