Yeremya 29:13. Beni arayacaksın ve beni tüm yüreğinle aradığında bulacaksın.

Bu sadece Tanrı’ya değil, SİZE de atıfta bulunur.

Bu 6 ifadeyi söyleyin ve insanlara gelip gerekirse size soru sormalarını önerin. Yalanlara cevap verirlerse (hiç çaba harcamadan), size şüphelerini söylerlerse kurtarılabilirler.

– İlaç şirketlerinin hiçbir sorumluluğu yoktur. -Mrna asla insanlar üzerinde test etmedi. Hayvanlarda uzun süreli hastalıklar üretir. -Virüs ölüm oranı çok düşük. -Bilinmeyen uzun vadeli etkiler. -Böyle propagandadan önce hiç görmedim. -Çevrimiçi arama yapmak için başka bir tarayıcı kullanın (ördek ördek git).

Tövbe edip öğrenirseniz geçmişte ne yaptığınız önemli değil. Göremeyen ruhlar için savaşmalısın. Umutsuzluğa kapılma

Author

5 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kurtuluşun anahtarı. Yeremya 29.13. ” çok güzel. Slm siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 497

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kurtuluşun anahtarı. Yeremya 29.13. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 398

3. Bu konu : ” Kurtuluşun anahtarı. Yeremya 29.13. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 344

4. Bu konu : ” Kurtuluşun anahtarı. Yeremya 29.13. ” çok güzel. Slm siten vallaha iyi, sağolun , ahmet – 385

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link