Kategoriler
Genel

Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz.

SS: Şirket çıkarları Amerika’nın Corona virüsü ile her zaman olduğu gibi çalışmaya devam etmesini istiyor çünkü özellikle Corona virüsü sadece borç kölesi olduğumuzu ortaya koydu ve yöneticilerimiz Amerikalıların en iyi ilgisini verirken Çin’e sattı Arka brülörde. Marksist tipler, naif duygusal güdümlü BLM tiplerini, kurumsal çıkarları için bir devrim ile mücadeleye bağladılar. (Çin’in köle işçiliğinden yararlanan seçkin bir grup hanedan ailesini sürdürmek, sadece yeni bir ekonomi ve hükümet biçiminde insanları yönetiyor) Bu insanlar “Sağ kanatların” eylemde onları yakaladıklarını ve yeni dünya düzenlerini tehdit ettiğini biliyorlar Gündem.

İsyancıların çarpma koçu olarak yararlı aptalları kullandıktan sonra, daha teknokratik totaliter bir polis devleti kuracaklar. Çin onların sosyal kontrol modelidir. Çin, yasadışı iktidar geçişi ve ABD hükümet sisteminin ABD altındaki reformu için yüklenici olarak kullanılacak (Silahlarınızı alın)

Sosyalizm hedeflerine ulaşacaklar ama özgürlüğün fedakarlığında olacaklar.

Vaat edilen bir sosyalist cennet karşılığında haklarını tam anlamıyla teslim ediyorlar.

Bu gerçeklik. Bu 2020.

“Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz.” için 28 yanıt

Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2020 22:37:39

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sağolun 23-06-2020 22:56:17

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 24-06-2020 11:37:01

Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, teşekkürler 24-06-2020 11:40:48

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 24-06-2020 11:42:49

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Şırnak merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 24-06-2020 11:44:29

Bolu merkezden ben mehmet. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-06-2020 11:48:53

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-07-2020 12:43:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir