SS: Şirket çıkarları Amerika’nın Corona virüsü ile her zaman olduğu gibi çalışmaya devam etmesini istiyor çünkü özellikle Corona virüsü sadece borç kölesi olduğumuzu ortaya koydu ve yöneticilerimiz Amerikalıların en iyi ilgisini verirken Çin’e sattı Arka brülörde. Marksist tipler, naif duygusal güdümlü BLM tiplerini, kurumsal çıkarları için bir devrim ile mücadeleye bağladılar. (Çin’in köle işçiliğinden yararlanan seçkin bir grup hanedan ailesini sürdürmek, sadece yeni bir ekonomi ve hükümet biçiminde insanları yönetiyor) Bu insanlar “Sağ kanatların” eylemde onları yakaladıklarını ve yeni dünya düzenlerini tehdit ettiğini biliyorlar Gündem.

İsyancıların çarpma koçu olarak yararlı aptalları kullandıktan sonra, daha teknokratik totaliter bir polis devleti kuracaklar. Çin onların sosyal kontrol modelidir. Çin, yasadışı iktidar geçişi ve ABD hükümet sisteminin ABD altındaki reformu için yüklenici olarak kullanılacak (Silahlarınızı alın)

Sosyalizm hedeflerine ulaşacaklar ama özgürlüğün fedakarlığında olacaklar.

Vaat edilen bir sosyalist cennet karşılığında haklarını tam anlamıyla teslim ediyorlar.

Bu gerçeklik. Bu 2020.

Author

98 Comments

1. Selam paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım

2. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2020 22:37:39

3. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

4. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, sağolun 23-06-2020 22:56:17

5. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 24-06-2020 11:37:01

6. Yozgat merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 24-06-2020 11:38:38

7. Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, teşekkürler 24-06-2020 11:40:48

9. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, sağolun 24-06-2020 11:40:59

10. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 24-06-2020 11:42:49

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Şırnak merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 24-06-2020 11:44:29

13. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun

14. Bolu merkezden ben mehmet. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 24-06-2020 11:48:53

15. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

16. Konya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım 24-06-2020 11:49:16

17. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

18. Selam herkese sayfan valla çok güzel, face de paylaştım

19. Aydın merkezden ben banu. Selam sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 24-06-2020 12:23:08

20. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Sivas merkezden ben Aylin. Slm sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 02:59:07

22. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-07-2020 12:43:22

23. selamun aleyküm siten cidden güzel, linkedinde paylaştım

24. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

25. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 09-07-2020 14:20:37

26. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

27. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

28. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 02:06:21

29. Uşak merkezden ben gaye. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-07-2020 03:54:47

30. Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

31. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 06-08-2020 21:06:50

33. Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 23:41:38

34. Şanlıurfa merkezden ben banu. Slm sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 09-08-2020 16:37:46

35. Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 12-08-2020 09:21:43

36. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım

37. Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 00:08:32

38. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

39. Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler 28-08-2020 12:07:37

40. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler

41. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım

42. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 09-09-2020 09:54:46

43. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

44. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler 19-09-2020 12:15:46

45. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

46. Karaman merkezden ben doruk. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 06:11:26

47. Hakkari merkezden ben doruk. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun 29-09-2020 18:56:59

48. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

49. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

50. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 20

51. Ardahan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım 17-10-2020 18:43:44

52. Slm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bolu merkezden ben memo. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, saolun 27-10-2020 23:13:39

54. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun 31-10-2020 16:24:56

55. Selamlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım

56. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-10-2020 16:26:05

57. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ali – 184

58. Sinop merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-11-2020 07:33:19

59. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 387

60. Niğde merkezden ben ali. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 24-11-2020 00:00:05

61. Çankırı dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . Mrb sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 308

62. Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

63. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 263

64. Kocaeli dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 216

65. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

66. Slm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

67. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , – 468

68. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 235

69. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 480

70. Hatay merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 00:10:14

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 18

72. Adıyaman merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 17-01-2021 04:21:17

73. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

74. Selamlar siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

75. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

76. Trabzon dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 86

77. İzmir dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . selamun aleyküm sayfan vallaha iyi, sağolun , emin – 459

78. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 194

80. Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, sağolun

81. Kastamonu dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 258

82. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 3

83. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

84. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki çok iyi, sağolun , Aylin – 267

85. Aydın dan kimler var. Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 88

86. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 372

87. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teşekkürler , gaye – 480

88. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha güzel, şukuladım , Aylin – 423

89. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 174

90. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

91. Bu konu : ” Kurumsal çıkarlardan başka hiç kimse tarafından empoze edilen anti-kapitalist anarşistlerin kovan zihnine tanık oluyorsunuz. ” çok güzel. Selamlar web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 415

92. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-05-2021 10:11:06

93. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

94. Bartın merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-05-2021 07:29:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link