https://www.youtube.com/watch?v=V4PLSPvJ9BY

Bu, Cuomo’da dolaşan herhangi bir görüntüden karşılaştırılabilir veya daha kötü duruyor. Ve evet, Cuomo’ya karşı cinsel taciz iddiası varken – Biden’a karşı tecavüz iddiası var.

Şimdi, müesses nizamın kimi düşüreceğini ve kimi koruyacağını seçme ve seçme gücüne sahip olduğuna inanıyorum. Belki de Cuomo’nun covid hastalarını huzurevlerine göndermesinin devam eden ısısıdır. Ya da belki Cuomo aşı pasaportları ile gemiye binmiyordu ve kuruluş NYC’de aşı pasaportlarının piyasaya sürülmesine karşı çıkanları istemiyordu. DeBlasio ve Cuomo’nun yetkiler konusunda aynı fikirde olmadıklarına dair hikayeler duydum.

Her halükarda, Cuomo’nun artık yararlı olmadığı açıkça kanıtlandı, yoksa medya onun üzerindeki cinsel yırtıcı açısını almazdı. Bu arada, ortalama redditorlar ve tüm partizan demokratik alt dizinleri, Cuomo açısını kendi başlarına almıyorlardı. Sahip olabilirler. Ama işler öyle yürümez. Bu konularda kurumsal basının liderliğini takip ediyorlar.

Aynı şekilde, reddit makinesi, partizan demokratik alanlar ve çevrimiçi gruplar, kurumsal basın tarafından işaret edilmedikçe bu konuya Biden ile temas etmeyecek. NYT, CNN, dijital makale sirkülasyonu ve her zamanki mavi onay işareti bu videoların yarın ne kadar ürkütücü olduğundan bahsetmeye başlarsa, buradaki ve diğer yerlerdeki demokratların ışığı görmeye başlayacağını garanti ederim. Üzücü bir şekilde, Joe’yu sorumlu tuttukları için bir tür ahlaki üstünlüğe sahip olduklarını iddia edeceklerdi. Ama esasen kuruluş anlatısı için kuklalar.

Video orada. Herkes onu izleyebilir ve Cuomo’da dolaşan videolardan daha kötü veya daha kötü olduğunu görebilir. Ancak siyasi akıl sağlığı söz konusu olduğunda çok üzücü bir durumdayız. Kabile partizan programlaması, insanları o kadar kör ediyor ki, statüko bekçileri tarafından bu şekilde tanımlanmadıkça, göze batan ürkütücü davranışları bile tanıyamıyorlar.

Author

47 Comments

1. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun

2. Nevşehir merkezden ben emin. Mrb web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 11-08-2021 10:26:21

3. Sakarya merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 11-08-2021 10:27:01

4. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

5. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Denizli dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun , banu – 471

7. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 259

8. Ağrı merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 11-08-2021 10:32:59

9. Burdur dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 447

10. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 24

11. Muş merkezden ben ali. Merhaba web siten valla hayran bıraktı, tebrikler 11-08-2021 10:36:19

12. Yalova dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, teşekkürler , gaye – 98

13. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan valla çok iyi, teşekkürler 11-08-2021 10:46:04

14. Selam siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

15. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-08-2021 11:03:01

17. Elazığ dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 121

18. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , doruk – 138

19. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Slm web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 338

20. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa inan ki iyi, teşekkürler

22. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, sağolun 11-08-2021 17:27:16

23. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 11-08-2021 17:40:39

24. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 161

25. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler 13-08-2021 01:40:55

26. Yalova dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 226

27. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 222

29. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 13-08-2021 05:17:10

30. Çorum dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 456

31. Bartın dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Slm sayfa cidden hayran edici, saolun , banu – 38

32. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun , – 410

33. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 17-08-2021 19:00:13

34. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 404

35. Sinop dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 162

36. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 02:45:13

37. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, teşekkürler 26-08-2021 20:39:53

38. selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

39. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 138

40. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:22:53

41. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Emine – 437

42. Karaman dan kimler var. Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. . Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 366

43. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , Hasan – 52

44. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

45. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, sağolun 08-09-2021 09:49:57

46. Bu konu : ” Kurumsal medyadan ortalama reddit drone’nuza kadar… Cuomo’nun el becerisini kınadığınızı görüyorum. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki çok iyi, saolun , emin – 379

Write A Comment