Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli.

Ülkenin dört bir yanındaki süpermarketlerden haftalık BİN doları dolar atıyor. Bağış yapmak veya sadece vermek yerine.

Çöp kutusuna gizlice girmeye çalışırsanız polisi arayacak ve sizi kilitleyecekler!

İnsanların yarattığı, kelimenin tam anlamıyla anti-insan gibi görünen çok garip bir sistem.

“Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli.” üzerine 67 yorum

1. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-05-2020 04:16:09

2. Tekirdağ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz valla güzel, teşekkürler 08-06-2020 08:50:02

3. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-07-2020 14:50:59

4. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 30-07-2020 02:42:15

5. Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, tebrikler 03-08-2020 12:39:20

6. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 11-08-2020 13:10:02

7. Giresun merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 10:18:29

8. Karaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, sağolun 02-09-2020 21:22:55

9. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 17-09-2020 08:02:40

10. Bolu merkezden ben doruk. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 10:42:03

11. Ordu dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 323

12. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 21:15:45

13. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-11-2020 16:18:10

14. Bu konu : ” Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 354

15. Uşak dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . Slm sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım , doruk – 338

16. Bu konu : ” Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 177

17. Karaman dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 249

18. Mersin merkezden ben emin. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 07-12-2020 19:43:25

19. Bingöl merkezden ben . Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-12-2020 00:37:11

20. Bu konu : ” Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz güzel, teşekkürler , emin – 379

21. Bu konu : ” Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 260

22. Aydın dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . selam arkadaşlar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 258

23. Kırşehir dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , – 232

24. Bu konu : ” Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 202

25. Yozgat merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 08-01-2021 12:50:07

26. Erzincan dan kimler var. Kurumsal oligarkın yiyecekleri atmayı çok ilginç buluyor mu … kelimenin tam anlamıyla onu vermek yerine yok ediyor mu? Ekonomi tankları daha da ilerlerse, sizi ilaç / gıda / barınak almak için bir yere girmenize izin vermek yerine öldürürler mi? Görünüşe göre ‘mallar’ insan hayatından daha önemli. . Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 188

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link