İki büyük pencereli bir dairede yaşıyorum ve son birkaç aydır üç kuşun kafasını onlara çarptım ve bu daha önce hiç olmamıştı. Bir şehirde yaşıyorum ve ayrıca alçaktan uçtuklarını ve çoğu durumda garip olan insanlara doğru uçtuklarını fark ettim. Bunun nedeni 5g mi? Manyetik kutuplar değişiyor mu?

56 Comments

1. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 449

2. Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Çorum merkezden ben ali. Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-07-2021 17:53:13

4. Balıkesir dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 482

5. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 232

6. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. Şırnak dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . selam arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 142

8. Karaman merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 11-07-2021 17:55:15

9. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 13

10. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 60

11. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, saolun , emin – 321

12. Diyarbakır dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 91

13. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 458

14. Batman dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 287

15. Kütahya merkezden ben memo. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-07-2021 17:57:39

16. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 403

17. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Slm paylaşım valla mükemmel, tebrikler , – 203

18. Malatya dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhabalar paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım , memo – 423

19. Kilis dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 304

20. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım

21. Kars dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 131

22. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 428

23. Mersin dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . merhaba arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, sağolun , memo – 229

24. Karaman dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Selam web siten valla hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 476

25. Karaman dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ziya – 105

26. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 164

28. Slm paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha güzel, teşekkürler 12-07-2021 23:24:57

30. Kırklareli dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 310

31. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 60

32. Kayseri merkezden ben . Merhabalar paylaşım ciddiyim çok güzel, teşekkürler 16-07-2021 18:54:06

33. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

34. Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

35. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

36. Aksaray dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 219

37. Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

38. Bursa dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 472

39. Ankara dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 156

40. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 449

41. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

43. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

44. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

45. Afyon dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . Selamlar siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ali – 109

46. Batman dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 210

47. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

48. Düzce merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 03:54:08

49. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 408

50. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

51. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 334

52. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 66

53. Bu konu : ” Kuşlar garip davranıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 295

54. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 07-09-2021 17:00:11

55. Osmaniye dan kimler var. Kuşlar garip davranıyor . selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 98

56. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment