Yani bu devam eden bir çalışma, sadece su tutabilecek eğlenceli bir komplo için, bunu arkadaşımla hidrojenin geleceğini ve hisse senetlerini izlerken ve tartışırken buldum.

Kutupsal kaymalar, her 12 bin yılda bir meydana gelen bir olaydır. Uzun zamandır bilim adamları, bir tanesini almamız gerektiğini söylüyorlar, bu makale sadece kuzey kutbu değişiminden bahsediyor. https://www.forbes.com/sites/ericmack/2020/05/07/earths-magnetic-north-pole-is-shifting-dramatically-from-a-powerful-tug-of-war/?sh=42bfc6da1ffe

Son zamanlarda CIA “Adem ve Havva hikayesi, Felaketlerin Tarihi” tarafından sınıflandırılan kitabı okuduysanız, Kutup Değişimlerinden bahseder, bunlar, toprağın birkaç saat boyunca dönmeyi bıraktığı, yaşam sonu dünya olaylarıdır. Dünya aniden değişiyor, volkanlar fışkırıyor, okyanuslar tüm kara parçalarına akıyor ve atmosferdeki tüm toz ve külle birlikte dünyanın çoğu buzul çağına giriyor. Sözüm ona bu felaketler, neredeyse her din ve kültürde şok edici derecede benzer sel / yaratılış hikayelerimizi aldığımız yerlerdir. https://archive.org/details/ChanThomasTheAdamAndEveStoryTheHistoryOfCataclysms1993FullUNCENSORED/page/n5/mode/2up

Şimdi bu adam, Doug ilginç, bu konuyla ilgili pek çok bilgisi var, ancak bu videoda, bir noktada (yaklaşık 18 dakika sonra) izleyicilerin sorularını yanıtlıyor ve burada Hawaii’nin hemen güneybatısındaki Pasifik. Ve yanıtı bir denizaltı ya da donanma gemisi gibi inşa edilmiş bir gemi. https://youtu.be/0SciQKk3jcg

Şimdi, Sander Sinot adlı bir Rus mimar tarafından hidrojenle çalışan çok büyük bir mega yat inşa ediliyor, aslında zenginler için küçük bir yüzen kasaba. Gates için olduğu söyleniyor, ancak Gates, Sinot’un diğer el sanatlarına epey zaman harcamış olsa da, bu henüz doğrulanmadı. https://youtu.be/zhk-iwmGBFI

Süper zenginler kutup değişimi beklentisiyle Arks’larını mı satın alıyor? Ve felaket sona erdiğinde, bir sonraki Adams, Noahs veya Utnapishtim’ler insanlığın geride kalanlarını uygun gördükleri yönlere yönlendirirken adım atmaya mı çalışıyorlar?

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 160

2. Bu konu : ” Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 476

3. Karabük dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 346

4. Diyarbakır dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Selam herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 485

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

6. Erzincan dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 360

7. Bu konu : ” Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz iyi, sağolun , gaye – 326

8. Giresun merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 02-01-2021 13:07:15

9. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Selam web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 468

11. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 25-01-2021 14:01:51

12. Hatay dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , doruk – 356

13. Bayburt merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 00:31:11

14. Isparta dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Slm siten süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 3

15. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Kutup vardiyaları ve Mega Yatlar . Slm web siteniz valla güzel, sağolun , elif yılmaz – 231

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link