Herkes birbirine sahte haberler bağırıyor ve kimse birbirinin acısını göremiyor, ancak sorunların her iki tarafında da ele alınması gereken meşru sorunlar var.

Medya 2017’den beri bu Trump tweet’in saplantısına takılıp kalıyordu, ancak 2008’deki eski Başkanımız her iki terim için de seçimlerde sosyal medyayı ilk kullanan kişi oldu, ancak basın ‘başka bir yöne’ baktı. Aslında tweet atması bir onur olarak kabul edildi ve her son sözde saçmaladılar! 😲 Şimdi hatırladığıma göre, Facebook’un bir inek aracı yerine ana akım olmasına yardımcı olanın Twitter’dan çok Facebook olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca, alt haber sitelerinde, Trump hakkında yasal sorular soran insanlar engelleniyor, bu yüzden ana sitelere gelmelerine ve öfkelenmelerine neden oluyor çünkü seçim alanları çok sınırlı ve kimse birbirlerinin Boko ve Moblin’in mızraklarını görüp birbirlerini dürttüğünü görmüyor. diğer ile.

Biden’ın altında, birkaç dürtmeden sonra kırılmak üzere olan mızrakların kırmızı renkte yanıp sönmesiyle ‘Mızrağınız ağır hasar görmüş’ göreceğimizi mi düşünüyorsunuz?

İpucu: Mızraklar yanıp sönerken, aslında kırılıncaya kadar birkaç kez daha fazla hasar verir, bu yüzden salınımlarınızı buna göre planlayın! 😁

Author

29 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 383

2. Bilecik dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 45

3. Slm web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım

4. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler 03-01-2021 10:05:18

5. Hakkari merkezden ben memo. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-01-2021 05:44:01

6. Muş dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , gaye – 297

7. Denizli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 16-01-2021 15:22:40

8. Selam herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 20-01-2021 15:55:03

10. Bu konu : ” Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Aylin – 161

11. Bu konu : ” Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , ali – 284

12. Bursa dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 242

13. Osmaniye merkezden ben . Mrb sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 01-02-2021 05:38:43

14. Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, saolun 07-02-2021 19:05:17

15. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 396

16. Çanakkale dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , gaye – 434

17. Bingöl dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 131

18. Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Gümüşhane merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-02-2021 14:57:27

20. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

21. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Slm paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım

23. Tokat dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Merhaba paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 164

24. Hakkari merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 20-03-2021 20:56:30

25. Zonguldak dan kimler var. Kutuplaşmış internete ve ülkeye bir çözüme ihtiyacımız var. Neden kimse birbirinin boğazına Boko / Moblin mızraklarını dürtmek yerine orta yol için çalışmıyor? . Merhabalar paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 351

26. Gümüşhane merkezden ben ali. Slm paylaşım yeminle çok iyi, tebrikler 02-04-2021 09:41:57

27. Gaziantep merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 05-04-2021 02:23:44

28. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-04-2021 17:07:27

29. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 18-04-2021 08:23:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link