Kuyruklu Gölge Adam?

Bir konuda yardımına ihtiyacım var. Bununla çıkmaz sokaklara vurmaya devam ediyorum. Tamam hayalet, uzaylı her neyse. İfade, efsaneler, dini metinler arıyorum. Bu deneyimle çapraz başvurulacak şeyler.

Bunun derinliklerine inmeyeceğim. Sadece bu açıklamayla ilgili herhangi bir ipucu olan var mı görmek istedim. Henüz bu tanıma uyan bir şey bulamadım. Yaklaşık 9 yıl önce bir şeyden etkilendim. Yatak 2-4 am arasında sallanıyor, Üstümdeki katta son derece yüksek sesle duruyor, Odamdaki eşyaların manipülasyonu. Ailem bana muhtemelen şizofren olduğumu söyledi. O kadar çok uyudum ki, yeğenim ziyarete gelene kadar onlara inanmaya başlıyordum. 4 yaşında bir çocuk. Gece kaldı ve oturma odamızda uyudu. Ertesi sabah kahvaltıda arkadaşımızı gördüğünü söyledi. Annem “hangi arkadaş bebeğim?” Diye sordu, “Kuyruklu gölge adam. Pencereden atladı ”. Bunları taşınmadan yaklaşık 6 ay önce yaşadım.

Şimdi bulmacanın son bir parçası var. Taşındığımızda annem eski evdeki avizeyi yanımıza aldı. Avizeyi yeni eve taşırken, arka kapıya giden yol boyunca malçta bazı parçalar düştü. Hepimiz orada olduklarını biliyorduk, ancak daha yapacak çok şeyimiz olduğu için onları almak bir öncelik değildi. Birkaç hafta sonra annem odama girdi ve “avize parçalarını aldığın için teşekkürler bebeğim” dedi. Neden bahsettiğini bilmediğimi söyledim. Ayağa kalktım ve sehpamın üzerinde daire şeklinde düzenlenmiş beş parçayı görmek için soğuk alanıma girdim. Tam o sabah kahvemi içtiğim yer. Onları birkaç saat önce görmemiştim. Şimdi annem ve ben bütün gün yalnızdık. Biraz çıldırdı ve tüm kapıların kilitli olup olmadığını kontrol ettik. Onlar. Babamı aradı ve hoparlörü telefondan geri gelip getirmediğini sordu. Sinirlendi ve hayır dedi.

Araştırmalarında verdiğim bilgilere benzeyen herhangi bir hikaye, edebiyat veya herhangi bir şey hatırlayan var mı? Çıkmaz sokakları tutmaya devam ediyorum.

This Post Has 3 Comments

1. mehmet

Muş merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 23:57:07

2. Gürbüz

Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun

3. mehmet

Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , mehmet – 110

Bir cevap yazın