Bir konuda yardımına ihtiyacım var. Bununla çıkmaz sokaklara vurmaya devam ediyorum. Tamam hayalet, uzaylı her neyse. İfade, efsaneler, dini metinler arıyorum. Bu deneyimle çapraz başvurulacak şeyler.

Bunun derinliklerine inmeyeceğim. Sadece bu açıklamayla ilgili herhangi bir ipucu olan var mı görmek istedim. Henüz bu tanıma uyan bir şey bulamadım. Yaklaşık 9 yıl önce bir şeyden etkilendim. Yatak 2-4 am arasında sallanıyor, Üstümdeki katta son derece yüksek sesle duruyor, Odamdaki eşyaların manipülasyonu. Ailem bana muhtemelen şizofren olduğumu söyledi. O kadar çok uyudum ki, yeğenim ziyarete gelene kadar onlara inanmaya başlıyordum. 4 yaşında bir çocuk. Gece kaldı ve oturma odamızda uyudu. Ertesi sabah kahvaltıda arkadaşımızı gördüğünü söyledi. Annem “hangi arkadaş bebeğim?” Diye sordu, “Kuyruklu gölge adam. Pencereden atladı ”. Bunları taşınmadan yaklaşık 6 ay önce yaşadım.

Şimdi bulmacanın son bir parçası var. Taşındığımızda annem eski evdeki avizeyi yanımıza aldı. Avizeyi yeni eve taşırken, arka kapıya giden yol boyunca malçta bazı parçalar düştü. Hepimiz orada olduklarını biliyorduk, ancak daha yapacak çok şeyimiz olduğu için onları almak bir öncelik değildi. Birkaç hafta sonra annem odama girdi ve “avize parçalarını aldığın için teşekkürler bebeğim” dedi. Neden bahsettiğini bilmediğimi söyledim. Ayağa kalktım ve sehpamın üzerinde daire şeklinde düzenlenmiş beş parçayı görmek için soğuk alanıma girdim. Tam o sabah kahvemi içtiğim yer. Onları birkaç saat önce görmemiştim. Şimdi annem ve ben bütün gün yalnızdık. Biraz çıldırdı ve tüm kapıların kilitli olup olmadığını kontrol ettik. Onlar. Babamı aradı ve hoparlörü telefondan geri gelip getirmediğini sordu. Sinirlendi ve hayır dedi.

Araştırmalarında verdiğim bilgilere benzeyen herhangi bir hikaye, edebiyat veya herhangi bir şey hatırlayan var mı? Çıkmaz sokakları tutmaya devam ediyorum.

Author

25 Comments

1. Muş merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 23:57:07

2. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun

3. Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , mehmet – 110

4. Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 13-04-2021 02:18:08

6. Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok iyi, saolun , ziya – 346

7. Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 72

8. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:02:55

9. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler

10. Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 48

11. Iğdır dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 217

12. Bartın merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-05-2021 07:41:03

13. Karabük merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 29-05-2021 08:07:30

14. Bu konu : ” Kuyruklu Gölge Adam? ” çok güzel. Selam herkese siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , – 495

15. Diyarbakır dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . Mrb siten ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 347

16. Yalova merkezden ben ziya. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler 28-06-2021 12:50:08

17. Sakarya dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, teşekkürler , doruk – 270

18. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 04-07-2021 12:38:07

19. Çankırı merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 16:24:08

20. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

21. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Yalova dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . Slm paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 122

23. Samsun dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 388

24. Iğdır dan kimler var. Kuyruklu Gölge Adam? . Selam herkese web siten harbiden iyi, saolun , memo – 155

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link