Bu yüzden aylardır çalışmayan, faturaları için endişelenmesine gerek olmayan bir kuzenim var (35m), çünkü annesi ona şımartıyor ve ayağını yere indirmiyor. O ve kız arkadaşının aralarında bir başkasıyla birlikte 5 çocuğu var. Her zaman Trump yanlısıydı, ancak çalışmayı bırakmadan önce bu saçma YouTube komplo videolarını izlemekle meşgul, ancak son işinden ayrıldığından beri yalnızca bu videoları izlemeye ayrılmış durumda. Birkaç hafta önce ‘Tanrı’yı ​​buldu’ ve hatta babasını bunlardan bazılarına inandırdı. Son zamanlarda her an gelebilecek bu savaş hakkında insanları uyarıyor. Bu hafta çılgınlaştı. Hepsinin öldürüldüğünü veya hapishanede olduğunu, askerlerin öldürme / hapse atma işlemlerinden sorumlu olduğunu ve televizyonda gördüğümüz her şeyin sadece bedensel ikiye katlandığını söyleyen bir sürü ünlü ve politikacıyı listeleyen birkaç video buldu. komployu örtbas et. Tüm ünlülerin bir çocuğa tecavüz edip öldürmeye zorlandığını ve onlara şantaj olarak kaydedildiğini söylüyor. Son 2 gece gerçek oldu. Pazartesi gecesi evindeki tüm elektronik cihazları çıkardı ve herkese gerçek folyo şapkalar taktırdı. Dün gece aileyi doldurmak ve Trump’tan Biden’a geçişi durdurmaya yardım etmek için DC’ye gitmek istedi. Bu yüzden annesi onunla biraz mantıklı konuşmak için işten ayrıldı. Hepsi gitti, yemeğe gitmek için kasabaya yöneldi. Onun arkasındaydı. Aniden komplonun bir parçası olduğunu düşünmeye başladı ve ondan uzaklaşmak için bir minibüste kasabaya olabildiğince hızlı gitti. Neyse ki kimse yaralanmadı, kasabadaki taş duvara neredeyse kafa kafaya araba sürerken sona erdi. Polisler gelir, onlardan kaçar ve sonunda onlarla savaşır. Şu an için hapiste mi yoksa akıl sağlığı tesisinde mi olduğunu bilmiyorum. Bunu yazmamın sebebi insanlara veya sevdiklerinden bahsetmek veya derinlere inmek, LÜTFEN müdahale etmeye çalışın ve çok ileri gitmeden onlara yardım edin.

Author

20 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 197

2. Hatay merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 18:15:48

3. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 440

4. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 481

5. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , – 51

6. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 41

7. Batman merkezden ben ali. Selam herkese sayfan valla güzel, sağolun 25-01-2021 04:54:49

8. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

9. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 478

10. Ardahan merkezden ben Aylin. Slm web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler 27-01-2021 22:19:33

11. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 244

12. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 18

13. Düzce dan kimler var. Kuzenim sonunda derinlere indi . Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 495

14. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 07:42:13

16. Artvin dan kimler var. Kuzenim sonunda derinlere indi . Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 271

17. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 172

18. Kilis merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-03-2021 20:15:12

19. Bu konu : ” Kuzenim sonunda derinlere indi ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , hatice – 332

20. Adana merkezden ben ali. Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım 16-04-2021 10:13:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link