Kuzey Amerika Craton hareket ediyor …

Doğu Kıyısındaki son Depremler, yangınlar ve bugünkü deprem, tarihsel olarak durağan olan Kuzey Amerika Craton’unun bir tür değişiklik geçirmekte olduğunun kanıtıdır …

Tesadüfen manyetosfer katlanarak azalmaktadır. Bunun kanıtı için Güney Atlantik Anomalisine bir göz atın.

Tektonik plakaların bir helluvayı tarihsel olarak gördüğümüzden çok daha hızlı hareket ettirebileceğini öne süren birkaç kişiden fazlası var, özellikle de kutup kaymaları ile ilgili teorilerde …

Alıcı var mı?

“Kuzey Amerika Craton hareket ediyor …” üzerine 58 yorum

1. İzmir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-08-2020 19:16:32

2. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-08-2020 10:16:22

3. Batman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:55:21

4. Burdur merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-09-2020 09:46:51

5. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım 23-09-2020 19:34:59

6. Balıkesir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:19:35

7. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 433

8. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 252

9. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 48

10. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 146

11. Bolu merkezden ben emin. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 04:32:28

12. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim iyi, teşekkürler , emin – 375

13. İstanbul dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 263

14. Adana dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Mrb bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 236

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Merhabalar sayfanız valla mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 186

16. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 30-12-2020 20:12:53

17. Bursa dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Selam siteniz inan ki iyi, sağolun , ali – 500

18. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 23

19. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 04:00:24

20. Erzurum dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Merhaba web siteniz cidden çok iyi, saolun , Emine – 377

21. Çorum dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Mrb sayfa valla mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 352

22. Aydın merkezden ben hatice. Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım 16-01-2021 14:00:08

23. İzmir dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 340

24. Tunceli dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 342

25. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 158

26. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-02-2021 16:47:29

27. Bu konu : ” Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 464

28. Kütahya dan kimler var. Kuzey Amerika Craton hareket ediyor … . Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 298

29. Sakarya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım 02-03-2021 15:25:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link