Kategoriler
Genel

Kuzey Carolina’daki Kanye batı mitinglerinin herhangi bir videosuna kaynak var mı (burada söylediklerini burada bulabilirsiniz)

Bu adamı sosyal olarak zihnini kaybettiğini ve mitinglerinde histerik olarak ağladığını görüyorum, zaten hayatının bu noktasında çok akıl hastası olduğunu biliyorum. Ancak söyleyecek bazı ilginç noktaları (bakış açıları) da var. işte bu yüzden mitinglerinin herhangi bir videosunu bilip bilmediğini soruyorum, burada söylediklerinin içeriğini gerçekten duyabilir ve anlayabilirsiniz.

“Kuzey Carolina’daki Kanye batı mitinglerinin herhangi bir videosuna kaynak var mı (burada söylediklerini burada bulabilirsiniz)” için 10 yanıt

Isparta merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 14:09:58

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 20-07-2020 14:14:27

Adana merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 20-07-2020 14:46:35

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 20-07-2020 14:46:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir