Kenosha’daki durumu detaylandıran bir dizi video izliyorum. Çoğu insan, her iki durumda da kendini savunmanın iddia edilememesinin sebebinin Rosenbaum’un sırtında kurşun yarası olduğu ve bu nedenle Rittenhouse’un onu sırtından vurması olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, olayın videolarını dinlediğinizde, bir tabanca ya da hafif makineli tüfek anlamına gelen, Tüfek mermisi değil, pop tarzı bir silah sesi duyarsınız. Ardından, bir tüfek mermisine bir poptan çok daha yakın olan üç çatlak sesi duyarsınız. Otopside Rosenbaum’un sırtında bir kurşun yarası vardı, evet, ancak kasıklarında da bir kurşun yarası vardı. Rittenhouse onu sırtından vurmuş olsaydı nasıl olur da kasıklarından vurabilirdi? Gaige’nin (bicepte vurulan adam) otopark olayında bulunduğuna ve Kyle’a ateş eden ama yanlışlıkla Rosenbaum’u vuran kişi olduğuna inanıyorum. Bu, duyduğumuz silah sesiyle ve bir ve sonra üç silah sesi duymamızın nedeniyle aynı çizgide olurdu. Ölümcül bir bölgeyi hedefliyorsanız genellikle sadece bir mermi veya bir uzvu vurduğunuzdan emin olmak için kısa bir atış yaparsınız. Bu aynı zamanda kasık vuruşunu (Kyle bacağını ıskaladı) ve Rosenbaum’un düşmesi ancak Kyle’ın yeterince hızlı tepki vermemesinin sonucu olan iki göğüs vuruşunu açıklar.

Ar-Ge grubunun konuyla ilgili videosuna yapılan bir yoruma göre (https://youtu.be/e7SooO03bJ8):

İşte kimsenin tartışmadığı bir şey. Görüntü ve ses “pop” u gösteriyor. Karşılığında, Kyle dönüp saldırgana dördü uçurur, ki bu daha çok bir “çatlak” dır. Bu yüzden: “Kaçıyor.” POP “Yanıt olarak döner.” ÇATLAK, ÇATLAK, ÇATLAK, ÇATLAK “Arabanın etrafında daireler.” POP, POP, POP. “Kyle kuzeye koşar.” Onun için hazır mısın? Otopsi, biri Rosenbaum’un sırtında olmak üzere 5 kurşuni silahı gösterdi. İşte benim çalışma teorim: BLM teröristleri Kyle’a yaklaşıyordu, UNKNOWN bir tabanca çekiyor ve Kyle’a ateş ediyor – ancak Rosenbaum’u vuruyor. Kyle karşılık verdi ve Rosenbaum yaralandı ama ambulatuvar tüfeğinin namlusuna gidiyor. Kyle onu düşürür, kendini toplar ve arabanın etrafında döner. BİLİNMİYOR, hala yolda, 3 atış daha yaparak Kyle’ı kuzeye koşmaya zorlar. UNKNOWN’in aslında Gaige Paul ‘Glockslinger’ Grosskreutz olduğuna inanıyorum: Onu kovalayan ve aşağıdayken Kyle’ı infaz etmeye çalışan ve kolundan ping atılan adam. Durum böyleyse, Kyle ilk andan itibaren ateş ediyordu ve tüm eylemleri bu gerçekle bilgilendirilecekti.

Author

61 Comments

1. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

2. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 03-09-2020 03:30:14

3. Hatay merkezden ben gaye. Slm paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım 05-09-2020 00:34:59

4. Erzurum merkezden ben gaye. Selam sayfanız harbiden çok iyi, saolun 05-09-2020 14:58:50

5. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Yalova merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun 09-09-2020 00:28:21

7. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun 13-09-2020 08:47:50

8. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 13:09:55

9. Gürbüz Reply

Merhaba siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

10. Samsun merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:34

11. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 143

12. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 15-10-2020 08:50:31

13. Kilis dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 366

14. Zonguldak dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 151

15. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, tebrikler

16. Sinop dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Slm sayfa yeminle mükemmel, sağolun , gaye – 394

17. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım , ali – 320

18. Osmaniye dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 347

19. Kocaeli dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selam bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 66

20. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 230

21. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:15:36

22. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 268

23. Hakkari merkezden ben ali. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-12-2020 20:54:25

24. Sakarya dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , memo – 94

25. Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 08-12-2020 17:53:52

26. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 161

27. Adıyaman dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 267

28. merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, sağolun

29. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 211

30. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 53

31. Samsun dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 62

32. Kırıkkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-12-2020 00:47:45

33. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 497

35. İzmir dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selam web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , memo – 58

36. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 225

37. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 273

38. Edirne dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 401

39. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler

40. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 459

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 222

42. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

43. Selamlar siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

44. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

45. Amasya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 10-03-2021 09:26:21

46. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

47. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-03-2021 17:07:27

48. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun , Emine – 261

49. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 283

50. Bu konu : ” Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 422

51. Kırşehir dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Slm web sitesi inanki çok güzel, saolun , Emine – 40

52. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 03:26:16

53. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 18-04-2021 23:40:06

55. Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Bursa dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 304

57. Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler 14-05-2021 04:42:20

58. Yozgat dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link