Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak.

Kenosha’daki durumu detaylandıran bir dizi video izliyorum. Çoğu insan, her iki durumda da kendini savunmanın iddia edilememesinin sebebinin Rosenbaum’un sırtında kurşun yarası olduğu ve bu nedenle Rittenhouse’un onu sırtından vurması olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, olayın videolarını dinlediğinizde, bir tabanca ya da hafif makineli tüfek anlamına gelen, Tüfek mermisi değil, pop tarzı bir silah sesi duyarsınız. Ardından, bir tüfek mermisine bir poptan çok daha yakın olan üç çatlak sesi duyarsınız. Otopside Rosenbaum’un sırtında bir kurşun yarası vardı, evet, ancak kasıklarında da bir kurşun yarası vardı. Rittenhouse onu sırtından vurmuş olsaydı nasıl olur da kasıklarından vurabilirdi? Gaige’nin (bicepte vurulan adam) otopark olayında bulunduğuna ve Kyle’a ateş eden ama yanlışlıkla Rosenbaum’u vuran kişi olduğuna inanıyorum. Bu, duyduğumuz silah sesiyle ve bir ve sonra üç silah sesi duymamızın nedeniyle aynı çizgide olurdu. Ölümcül bir bölgeyi hedefliyorsanız genellikle sadece bir mermi veya bir uzvu vurduğunuzdan emin olmak için kısa bir atış yaparsınız. Bu aynı zamanda kasık vuruşunu (Kyle bacağını ıskaladı) ve Rosenbaum’un düşmesi ancak Kyle’ın yeterince hızlı tepki vermemesinin sonucu olan iki göğüs vuruşunu açıklar.

Ar-Ge grubunun konuyla ilgili videosuna yapılan bir yoruma göre (https://youtu.be/e7SooO03bJ8):

İşte kimsenin tartışmadığı bir şey. Görüntü ve ses “pop” u gösteriyor. Karşılığında, Kyle dönüp saldırgana dördü uçurur, ki bu daha çok bir “çatlak” dır. Bu yüzden: “Kaçıyor.” POP “Yanıt olarak döner.” ÇATLAK, ÇATLAK, ÇATLAK, ÇATLAK “Arabanın etrafında daireler.” POP, POP, POP. “Kyle kuzeye koşar.” Onun için hazır mısın? Otopsi, biri Rosenbaum’un sırtında olmak üzere 5 kurşuni silahı gösterdi. İşte benim çalışma teorim: BLM teröristleri Kyle’a yaklaşıyordu, UNKNOWN bir tabanca çekiyor ve Kyle’a ateş ediyor – ancak Rosenbaum’u vuruyor. Kyle karşılık verdi ve Rosenbaum yaralandı ama ambulatuvar tüfeğinin namlusuna gidiyor. Kyle onu düşürür, kendini toplar ve arabanın etrafında döner. BİLİNMİYOR, hala yolda, 3 atış daha yaparak Kyle’ı kuzeye koşmaya zorlar. UNKNOWN’in aslında Gaige Paul ‘Glockslinger’ Grosskreutz olduğuna inanıyorum: Onu kovalayan ve aşağıdayken Kyle’ı infaz etmeye çalışan ve kolundan ping atılan adam. Durum böyleyse, Kyle ilk andan itibaren ateş ediyordu ve tüm eylemleri bu gerçekle bilgilendirilecekti.

“Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak.” üzerine 14 yorum

1. Kırklareli merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 03-09-2020 03:30:14

2. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun 13-09-2020 08:47:50

3. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 13:09:55

4. Samsun merkezden ben ziya. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:34

5. Düzce dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 143

6. Ardahan merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 15-10-2020 08:50:31

7. Kilis dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 366

8. Zonguldak dan kimler var. Kyle Rittenhouse durumuyla ilgili olarak. . Merhaba sayfan yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 151

Yorum yapın