Monique Munoz, 17 yaşında, 100 mil / saat’in üzerinde 200.000 dolarlık Lamborghini kullanan biri saat 17: 00’de ona çarptığında öldürüldü. Sürücülerin babası James Khuri bir milyoner ve olayla ilgili herhangi bir haber almak için Google’ın arkasına itilen ve bunun yerine kendisinin olumlu makalelerini doldurmak için para harcıyor. Bu arada, Moniques’in ölümünün ardından Khuri, Instagram’daki lüks yaşam tarzını yayınlıyor ve Monique ile ilgili herhangi bir şeyi siliyor ve engelliyor. İki hafta oldu ve herhangi bir suçlama yapılmadı. # JusticeForMoniqueMunoz

Güncelleme (3/9/21): Aile bu Cumartesi (3/13) saat 14: 00’te barışçıl bir protesto yapıyor, Yer Batı Los Angeles’ta Olympic X Overland.

Başka yollarla yardım etmekle ilgilenen herkes, vakayı info@da.lacounty.gov adresinden ilerletmek ve sosyal medyada hikayeyi canlı tutmak için lütfen DA Gascon’a e-posta gönderin. #JusticeforMoniqueMunoz

https://celebmagazine.com/update-woman-killed-by-teen-crashing-lamborghini-at-120mph-father-of-teen-hiding-bad-press/

Author

26 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . Mrb siten ciddiyim hayran edici, sağolun , ali – 187

2. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler

3. Ordu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, teşekkürler 12-03-2021 10:41:42

4. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

5. Merhaba sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım

6. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler 20-03-2021 03:55:10

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten yeminle mükemmel, teşekkürler

8. Yalova merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-03-2021 01:29:21

9. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. Selam siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 497

10. Ardahan dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . Merhabalar paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 88

11. Bolu dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 136

12. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-04-2021 03:05:47

13. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 56

14. Kahramanmaraş dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 103

15. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 23:19:27

16. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Karabük merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan yeminle hayran edici, tebrikler 23-05-2021 07:16:24

18. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 5

19. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , memo – 127

20. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

21. Adana dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 339

22. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 148

23. Bu konu : ” LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, şukuladım , ali – 178

24. İzmir merkezden ben hatice. Selam paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım 15-07-2021 12:23:32

25. Selam paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

26. Şırnak dan kimler var. LA milyoneri James Khuri, oğlunun Monique Munoz’u 200.000 dolarlık Lamborghini ile öldürmesiyle ilgili hikayeyi gömmek için Google ve MSM’ye para atıyor. . selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link