Dikkatimizi neden bu pandeminin temel nedeninden uzaklaştırmak istediklerine dair bir önsezim var ama bunu söylemeye cüret ediyorum çünkü bu internette sansürlenen 1 numaralı konu. Mesela, fonksiyon araştırmasının kazancını finanse eden biri neden bir e-posta izi bıraksın? Sizi bilmem ama son derece karanlık bir şeye bulaşmış olsaydım, suçlarım hakkında konuşacağım son yer e-postalar aracılığıyla olur. Ayrıca, e-postalar nereden geldi?

29 Comments

1. Mersin dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Selamın aleyküm siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 402

2. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun

4. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, sağolun

6. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-06-2021 23:25:34

7. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-06-2021 21:15:51

8. Kırklareli dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 284

9. Çanakkale merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 21-06-2021 08:35:26

10. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Yalova merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-06-2021 21:31:27

12. Bu konu : ” Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 473

13. Bu konu : ” Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 294

14. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım

15. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun

16. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım

17. Kırıkkale dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 357

18. Yozgat dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 191

19. Van dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Selam herkese siten süper ötesi hayran edici, tebrikler , ahmet – 435

20. Bursa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 24-08-2021 05:12:38

21. Bu konu : ” Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 173

22. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

24. Ordu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler 13-09-2021 07:52:12

25. Aksaray dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Mrb web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , banu – 59

26. Tunceli dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 6

27. Yozgat dan kimler var. Laboratuar sızıntısı, gerçeğin dikkati dağıtan bir başka unsurudur, ancak “onlar” neden bu kadar şiddetli sonuçlara yol açsın ki? . Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 344

Write A Comment