Diğer insanların bu konudaki görüşlerini duymakla ilgileniyor. Tüm dünya covid 19 ile uğraşıyor ve şimdi özellikle aşılanma zorunluluğu olan giderek daha totaliter yasalarla da uğraşıyoruz.

Wuhan gribi ilk ortaya çıktığında, Çin bunun bir sorun olduğunu reddetti. Alarmı çalan ve endişelerini sadece arkadaşları tarafından arkadan bıçaklanmak için sızdıran o doktor (bu sosyal krediyi almalıyım değil mi?) İfadelerini geri almak zorunda kaldı.

Sonra öldü.

Daha sonra DSÖ, ÇKP’nin insandan insana bulaşmaya dair hiçbir kanıt olmadığına inandı.

“Laboratuvarda yapıldı” tamamen temelsiz, turuncu bir adam kötü komplo teorisiydi. Şimdi herkes bunun bir laboratuvarda yapıldığını başını sallıyor.

Son 20 yılda olan her bir kuş/domuz gribi vs.’ye bakın. Tamamı Çin.

Çin’in “100 yıllık planı” denen bir planı var. Tibet vb. gibi bölgeleri işgal ederken tüm kavrayışlarını genişletmek için “yumuşak güç” gibi kavramları kullanıyorlar. HK bitti, sırada Tayvan var. Açgözlü Afrika hükümetlerinin kısa vadede satış yapması sayesinde 4. evre kanser gibi Afrika’dalar… Çin, aynı zamanda ihtiyaç duydukları kaynaklar için gerekli olan altyapıya pratikte sahip olduklarını biliyor.

Çin’in dünya eli kulağında: neredeyse tüm tıbbi ekipman ve çoğu ilaç Çin’de üretiliyor. Çin, dünyanın bilgisayar çipi uzmanları Tayvan’ı aldığında oyun biter. Her elektronik aksamın ÇKP’yi beslemeye yönelik olmasını sağlayacaklar.

Buna ne kadar çok bakarsam, Wuhan gribinin “biz değildik” olduğunu o kadar çok görüyorum – ÇKP, dünyaya da yayılacağını ve onu sakat bırakacağını bilerek kendilerine kasıtlı bir kara bayrak saldırısıydı. ilk önce iyileşiyorlar çünkü insanları umurlarında değil (50 milyon Çinlinin öldüğü “İleriye Büyük Sıçrayış”ı hatırlayın).

Bütün bunlar Çin’in bir savaş eyleminin suçlusu olduğuna işaret ediyor… ama bir bok yapamayız çünkü ihtiyacımız olan her şeye sahipler.

Bu çekişme, sanki geçmişler geçmişte kalacakmış gibi boş boş oturamaz.

Bunun temel adım olduğunu düşünüyor musunuz: WW3’e doğru katalizör mü?

45 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım

2. Samsun dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 360

3. Denizli dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun , Emine – 243

4. Ankara dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 351

5. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, sağolun , ahmet – 396

6. Uşak dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 346

7. Ordu merkezden ben Aylin. Mrb sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-07-2021 12:58:23

8. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 452

9. Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

10. Osmaniye dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 374

11. Bartın merkezden ben banu. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 09-07-2021 22:48:21

12. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 335

13. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 388

14. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Gaziantep dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 483

16. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 74

17. Siirt dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 350

18. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 120

19. İstanbul dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 400

20. Siirt dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 184

21. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

22. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 89

23. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , emin – 318

25. selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Gaziantep dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 154

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım

28. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 17:48:35

31. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 181

32. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 354

33. Gümüşhane merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 22-08-2021 17:31:20

34. Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

35. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

36. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:40:04

37. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:37:32

38. Kars merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2021 17:37:45

39. Erzurum dan kimler var. Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin . Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 235

40. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 24

41. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 151

42. Kayseri merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-09-2021 22:45:34

43. Bu konu : ” Laboratuvar grip yaptı = 3. Dünya Savaşı için zemin ” çok güzel. Selam web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 408

Write A Comment