Chemtrails’in ne olduğunu bildikten sonra Lana Del Rey’in yeni albümünü kim dinleyebilir ki … O kadar rahatsız edici ki, gençleri bilinçsiz insanlara hedef alan müzik yapan bir sanatçı böyle bir referansa rastlantısal olarak düşebilir. Hayranlarının çoğu, kafalarını sallayan müziği dinleyecek ve chemtrails’in ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayacak. İnsanları uyarmaya mı çalışıyor? Ne oluyor?

Bu o kadar tuhaf bir bilişsel uyumsuzluk duygusu ki… .. ünlüler bu içeriği, sonuçların farkında OLMADAN söz konusu içeriğin düzenli izleyicilerine yönelik görünmeyecek şekilde nasıl oluşturabilir? Chemtrails gibi şeyler ve dünyaya zarar verme ile bağlantısı. Cevap, muhtemelen ünlülerin kendilerinin veya müzik videosu yönetmenlerinin veya bazı isimsiz Hollywood tiplerinin ipleri bu yönde çekiyor gibi görünüyor. Bir sonraki soru, bunu neden yapacaklarıdır. Uyarı? Ya da belki alay mı? Veya karmik dengeleme? Bazıları, planlarını ve sırlarını bize açık bir şekilde göstererek, onların ıstırabımızın kozmik sorumluluğundan kurtardığını öne sürüyor. Neler oluyor!????

31 Comments

1. Kahramanmaraş dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 11

2. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bolu dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 335

4. Ordu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun 18-05-2021 00:22:21

5. Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Rize dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 231

7. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. selam arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, şukuladım

10. Kahramanmaraş merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler 28-05-2021 04:41:16

11. Gümüşhane dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Merhaba bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 324

12. Bu konu : ” Lana Del Rey’in yeni albümü ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ziya – 349

13. Isparta dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 399

14. Bu konu : ” Lana Del Rey’in yeni albümü ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 457

15. Bu konu : ” Lana Del Rey’in yeni albümü ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , memo – 284

16. Bu konu : ” Lana Del Rey’in yeni albümü ” çok güzel. Selam web siten cidden çok iyi, şukuladım , Hasan – 109

17. Sakarya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım 04-06-2021 16:46:30

18. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 05-06-2021 21:25:29

19. Kilis dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 384

20. Kastamonu dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , emin – 82

21. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

22. Gürbüz Reply

Kars dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 94

23. Antalya dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 293

24. Tekirdağ dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 477

25. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 159

26. Hatay dan kimler var. Lana Del Rey’in yeni albümü . Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 221

27. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, saolun 09-07-2021 14:32:37

28. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, şukuladım 12-07-2021 06:00:19

29. İzmir merkezden ben ali. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-07-2021 09:59:04

30. Sivas merkezden ben banu. Selam web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2021 10:46:16

31. Balıkesir merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 10:45:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link