“Muh yollar” argümanı olmadan insanların para çalanları hakkında konuşabilir miyiz? ABD’de yolların gelir vergisinden önce yapıldığını biliyor muydunuz?

Herkesin en sevdiği başkan Lincoln, yılda 800 $ veya daha fazla kazanan kişilere% 3 gelir vergisi uyguladı. Türünün ilk örneği.

1913’te federal gelir vergisi onaylandı. Vergi dilimleri fikrinin yanı sıra. Yıllık 3000 doların üzerindeki gelirler için% 1 idi. Bugünün parasıyla 80.000 dolar. Bu vergiye tabi yolların yanı sıra ulusal bir otoyol sistemi yapıldı.

Bugün, yılda 80k dolar kazanırsanız, tek bir dosyalayıcı olarak% 24 vergilendirilirsiniz.

100 yılda% 1 ila% 24 alıyoruz. Temelde zorla çalındı. İnsanları 1909’da oy vermeye ikna etmeleri, yapılacak “Hristiyan” şeyiydi. “Bırakın paranı çalalım yoksa bir kafese girersin ki bu Hıristiyanlığın yapacağı şey.”

% 24 sadece gelir vergisi. Eyalet gelir vergisi, (yaşadığım yerde% 5) sosyal güvenlik (% 6) ve Medicare (% 1.5) ve maaş çekinizden çıkan “sosyal yardımlar” dan bahsetmeye bile gerek yok. Bunların hepsini topluyoruz ve bu% 36,5, ancak “avantajlar” için% 40’a yuvarlayacağız.

Yani bir insanın yılda 32 bin olan 80 bininin% 40’ı onlardan alınıyor ve vermeyi reddederlerse kafese giriyorlar. Buna zorlama denir. Yasal soygun. Şiddetle tehdit ederek birinin haklı eşyalarını almak.

Şimdi kendimi LLC’yi kurmadan ve her şeyi yazmadan önce, düşünmeden tüm bu şeyler için ödeme yapardım. Sokağımda hâlâ çukurlar olduğunu fark ettiğimde (ve bunları düzeltmem yasadışıdır) insanlar her dakika aptallaşıyor ve cehennem ateşi füzeleri Orta Doğu’daki Reaper Drones’dan “terörizmle” savaşmak için yağmaya devam ediyor. siktir et dedi. Bitirdim.

Ayrıca ABD’nin kolonyal güçlerinin% 4’lük bir vergi oranı üzerinden isyan ettiğini de unutmayalım. Temsil edilmediklerini hissettiler. Ben de aynı hissediyorum .. Kabaca% 40 vergilendiriliyoruz ve insanların daha fazlası için ağladığını görüyorum. Siktir git buradan.

18 yaşında aptal gibi çıkardığın kredinin parasını ödemiyorum. Gazeteyi kim imzaladı? Borç aldığınızda ödersiniz. Hikayenin sonu. Bu hükümet için bir sorun değil. İlk etapta her şeyi mahvedenler onlar. 70’lerde bankalara herkese ve herkese üniversite kredisi verdirdiler ve kolejler daha sonra fiyatlarını yükseltti. Bu saçmalık.

(Yeniden yayınlandı çünkü başlığımı mahvettim)

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Slm siten valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 334

2. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, saolun 13-02-2021 01:59:37

3. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , hatice – 396

4. Merhaba web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler

5. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 13-02-2021 02:36:50

6. Ağrı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 13-02-2021 02:36:51

7. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 05:37:08

8. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 455

9. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun

10. Zonguldak merkezden ben banu. Selam siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 13-02-2021 06:07:50

11. Bayburt dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . Merhaba sayfan gerçekten dikkat çekici, saolun , hatice – 276

12. Karaman merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi cidden iyi, sağolun 13-02-2021 06:25:53

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Selam web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 151

14. Sinop merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız valla çok iyi, sağolun 13-02-2021 06:43:51

15. Adana dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 364

16. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

17. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 22:00:42

18. Afyon merkezden ben memo. Merhabalar siten cidden iyi, teşekkürler 25-02-2021 07:32:44

19. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 170

20. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 54

21. Adıyaman merkezden ben . Mrb web siteniz inanki çok iyi, tebrikler 28-02-2021 13:34:48

22. Ardahan dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 379

23. Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 15:09:57

24. Eskişehir dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , banu – 436

25. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım , ali – 321

26. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Slm siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 146

27. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 58

28. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun

29. Kilis dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 383

30. Bu konu : ” Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkat çekici, saolun , hatice – 264

31. Kütahya dan kimler var. Lanet Vergiler ve Ücretsiz Kolej . selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 215

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link