Lanetli şarkı

Bir süre önce yaklaşık 6 yıl önce söylemiştim, arkadaşım bana bir grubun kendi başına öldürdüğü bir şarkı hakkında bir video gösterdi, 2000’lerin başında bilinmeyen bir grubun poppy iyimser bir şarkısı gibiydi, sanırım hatırlamıyorum şarkı sözlerinden herhangi biri ama şarkıdaki akor ilerlemelerinden birinin YÜZ olduğunu hatırlıyorum, şarkıyı bulmak için herhangi bir yardım harika olurdu, intihara meyilli değilim, sadece bulmak istiyorum ve hayır, Macar intihar şarkısı ya da kasvetli Pazar değil , yine şarkıyı bulmak için herhangi bir yardım harika olurdu (:

Gönderen … ShreveBolsheviks
[comments]

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Lanetli şarkı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun , mehmet – 100

2. Ardahan dan kimler var. Lanetli şarkı mı? . Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 227

3. Şanlıurfa dan kimler var. Lanetli şarkı mı? . Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , banu – 2

4. Adana dan kimler var. Lanetli şarkı mı? . Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 409

5. Tokat dan kimler var. Lanetli şarkı mı? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 239

6. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz cidden hayran edici, sağolun 22-04-2021 14:38:16

7. Sinop merkezden ben memo. Slm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler 28-04-2021 10:50:09

8. Sinop dan kimler var. Lanetli şarkı mı? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 13

9. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Lanetli şarkı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 374

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link