Las Vegas Atışı

Reno polisi tarafından verilen resmi polis raporunu okuyorum ve mantıklı olmayan bir şey var. Bunun bir komplo olduğunu söylemiyorum, sadece açıklama istiyorum.

Zaman çizelgelerine göre saat 21: 36’da ölü sürgünün 32-135 numaralı odaya kilitlendiğini söylüyorlar. Sonra 21: 46’da sürgü 2. odasına kilitlendi. Oda 32-134.

Öyleyse ilk sorum, bir odanın kilitlendiğini nasıl anlayacaklarıdır?

Sonra …. 22: 06’da güvenlik görevlisi Campos, olası silah çağrılarına cevap vermek için koridordan aşağı inerken, silahlı adamların koridora ateş ettikleri ve onu buzağıya vurduklarını söylüyor.

Saniyede bölünmüyor, ancak aynı 22:06 zaman aralığında yaklaşık 100 tur attığı yazıyor.

Bu da beni 2. ve 3. soruya götürüyor

Koridorun sonundaki güvenlik görevlisine, odasına süratle atılmışken nasıl “ateş” etti? Nasıl 100 mermi bırakabilir VE koridordan ateş etmek için zaman ayırabilir?

2207’de yaklaşık 300 mermi serbest bırakıldı.

“Las Vegas Atışı” üzerine 41 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım 10-10-2020 10:55:57

2. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 10-10-2020 14:15:26

3. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, şukuladım , Emine – 195

4. Bartın merkezden ben ali. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 20-10-2020 08:07:52

5. Düzce dan kimler var. Las Vegas Atışı . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 438

6. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 443

7. Aydın dan kimler var. Las Vegas Atışı . Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 281

8. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 400

9. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-11-2020 15:01:14

10. Kütahya dan kimler var. Las Vegas Atışı . Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 195

11. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 389

12. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 210

13. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 300

14. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 19

15. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 33

16. Çanakkale dan kimler var. Las Vegas Atışı . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 31

17. Amasya dan kimler var. Las Vegas Atışı . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 344

18. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-12-2020 15:03:14

19. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 95

20. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım , doruk – 85

21. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, saolun 03-01-2021 02:14:08

22. Siirt dan kimler var. Las Vegas Atışı . Merhaba sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 111

23. Gümüşhane dan kimler var. Las Vegas Atışı . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 56

24. Amasya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 30-01-2021 11:46:57

25. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 212

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link