Las Vegas Atışı

Reno polisi tarafından verilen resmi polis raporunu okuyorum ve mantıklı olmayan bir şey var. Bunun bir komplo olduğunu söylemiyorum, sadece açıklama istiyorum.

Zaman çizelgelerine göre saat 21: 36’da ölü sürgünün 32-135 numaralı odaya kilitlendiğini söylüyorlar. Sonra 21: 46’da sürgü 2. odasına kilitlendi. Oda 32-134.

Öyleyse ilk sorum, bir odanın kilitlendiğini nasıl anlayacaklarıdır?

Sonra …. 22: 06’da güvenlik görevlisi Campos, olası silah çağrılarına cevap vermek için koridordan aşağı inerken, silahlı adamların koridora ateş ettikleri ve onu buzağıya vurduklarını söylüyor.

Saniyede bölünmüyor, ancak aynı 22:06 zaman aralığında yaklaşık 100 tur attığı yazıyor.

Bu da beni 2. ve 3. soruya götürüyor

Koridorun sonundaki güvenlik görevlisine, odasına süratle atılmışken nasıl “ateş” etti? Nasıl 100 mermi bırakabilir VE koridordan ateş etmek için zaman ayırabilir?

2207’de yaklaşık 300 mermi serbest bırakıldı.

“Las Vegas Atışı” üzerine 3 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım 10-10-2020 10:55:57

2. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 10-10-2020 14:15:26

3. Bu konu : ” Las Vegas Atışı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, şukuladım , Emine – 195

Yorum yapın