Hangi kanıt sizin için sahte bayrak olarak mühürleniyor? Neden bu adam hakkında daha fazla bir şey duymadık? Neden şüphe uyandırmadan otele bu kadar çok silah sokabildi? Mafya işin içinde miydi? Bu, Mafya ile gölge devlet arasında LV’de silah seslerini önlemek için sözde “anlaşmanın” bir ihlali miydi?

Author

85 Comments

1. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Merhaba sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

3. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanki çok güzel, tebrikler 24-08-2020 17:09:48

5. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

7. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 07-09-2020 16:12:03

8. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, sağolun

9. Gaziantep merkezden ben banu. Mrb sayfa inan ki iyi, saolun 29-09-2020 01:02:04

10. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım

11. Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

12. Kocaeli merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım 09-10-2020 07:51:40

13. Slm paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

14. Siirt merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-10-2020 16:18:27

15. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 120

16. Ağrı merkezden ben ali. Mrb web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-11-2020 21:04:19

17. Elazığ dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 341

18. Isparta merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun 11-11-2020 13:23:45

19. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 22

20. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:33:33

21. İzmir dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , hatice – 136

22. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 236

23. Hatay merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, sağolun 06-12-2020 14:13:03

24. Manisa dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , hatice – 492

25. Sakarya dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 390

26. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 355

27. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım 25-12-2020 12:48:49

28. Ankara merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten yeminle mükemmel, tebrikler 26-12-2020 07:20:27

29. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler , banu – 119

30. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 210

31. selamun aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Muş dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 299

33. Kilis dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 291

34. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler

35. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 187

36. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 66

37. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki mükemmel, şukuladım , – 181

38. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

39. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, sağolun

40. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

41. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Merhaba siten süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 342

42. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 387

43. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

44. Erzurum merkezden ben banu. Selamlar sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım 03-03-2021 11:13:16

45. Van merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız gerçekten mükemmel, şukuladım 13-03-2021 01:07:05

46. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

47. Bingöl dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , emin – 301

48. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, saolun , Gürbüz – 415

49. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 238

50. İstanbul dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 38

51. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

52. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, saolun

53. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

54. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

55. Manisa merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 27-04-2021 20:00:05

56. Bartın dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 367

57. Düzce merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 23:28:22

58. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Denizli dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 473

60. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

61. Sakarya dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, saolun , memo – 352

62. Slm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

63. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler

64. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

65. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 488

66. Samsun dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler , – 78

67. Kahramanmaraş dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , – 66

68. Afyon dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 152

69. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Mrb siteniz valla iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 179

70. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 07-07-2021 05:35:12

71. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 362

72. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 82

73. Bu konu : ” Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 415

74. Düzce dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Slm web siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 424

75. Sivas dan kimler var. Las Vegas Shooter’a Ne Oldu? . Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ali – 192

76. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link