Sığınak Şehirlerinin Aşı Pasaportu talep etmesini ilginç buluyorum. The Body, My Choice insanlar artık bunun sizin seçiminiz olduğunu söylemiyor. Dernekte ameliyat etmek istiyorsanız vücudunuzda kanıtlanmamış bir aşı bulunmalıdır. Las Vegas ve NYC, Turizmi yeniden başlatabilmek için bunu istiyor. Alıp satabilmek için vücudunuzda yabancı madde gibi bir gereksinim olması, Vahiy Kitabında anlatıldığı gibi tam anlamıyla Canavarın İşaretidir. Ancak tam anlamıyla “Günah Şehri” lakaplı olduğu için Las Vegas’a geçiş izni vereceğim. Ancak NYC’nin Amerikan Borsası’nın merkezi olması çok rahatsız edici.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 48

2. Erzurum dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 437

3. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım

4. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Erzincan dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Mrb web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Hasan – 188

6. Merhaba bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım

7. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-04-2021 04:30:25

8. Selam paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Hatay dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , Hasan – 215

10. Muş dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 367

11. Ağrı dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 122

12. Kırşehir dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 25

13. Gümüşhane dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 11

14. Denizli dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Merhaba herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 421

15. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 91

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 286

18. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler

19. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 426

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 211

22. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım 09-07-2021 23:21:16

23. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 297

24. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link