Sığınak Şehirlerinin Aşı Pasaportu talep etmesini ilginç buluyorum. The Body, My Choice insanlar artık bunun sizin seçiminiz olduğunu söylemiyor. Dernekte ameliyat etmek istiyorsanız vücudunuzda kanıtlanmamış bir aşı bulunmalıdır. Las Vegas ve NYC, Turizmi yeniden başlatabilmek için bunu istiyor. Alıp satabilmek için vücudunuzda yabancı madde gibi bir gereksinim olması, Vahiy Kitabında anlatıldığı gibi tam anlamıyla Canavarın İşaretidir. Ancak tam anlamıyla “Günah Şehri” lakaplı olduğu için Las Vegas’a geçiş izni vereceğim. Ancak NYC’nin Amerikan Borsası’nın merkezi olması çok rahatsız edici.

Author

6 Comments

1. Bu konu : ” Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 48

2. Erzurum dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 437

3. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Erzincan dan kimler var. Las Vegas ve NYC şu anda Aşı Pasaportlarına sahiptir. . Mrb web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Hasan – 188

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link