Kategoriler
Genel

Latin Amerika’da kontrol için savaşan yırtıcı büyük güçlerin bir örneği olarak Venezüella çifte diktatörlüğü.

Ülkemizde iktidar için mücadele eden her iki tarafın tüm ahlakı atması ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmesi, insanları teminat hasarı olarak bırakması nedeniyle, birçoğumuz mevcut Venezüella rejimini “çift diktatörlük” olarak adlandırmaya başladık. en iyi.

Venezuelalıların sürekli mücadelesine rağmen, her iki taraf da CIA ile muhalefet ve hükümetin solcuları ile uyuşturucu ticareti arasındaki ilişki gibi birkaç yolsuzluk vakasıyla ilişkilendirildi.

Son zamanlarda daha da kötüleştirmiş olmamıza rağmen, Latin Amerika’nın bir bütün olarak her iki güç için de bir mahkum olduğunu düşünüyor. Umarım Latin Amerika’daki gelgiti yakında değiştirmek için harekete geçebiliriz, her iki şekilde de artık olağan gruplara güvenemesem bile olur.

“Latin Amerika’da kontrol için savaşan yırtıcı büyük güçlerin bir örneği olarak Venezüella çifte diktatörlüğü.” için 22 yanıt

Ankara merkezden ben ziya. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-06-2020 02:43:52

Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-06-2020 02:57:36

Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-06-2020 03:02:56

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 08-06-2020 03:18:33

Kilis merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-06-2020 05:59:57

Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-07-2020 23:12:32

Isparta merkezden ben ali. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-07-2020 13:12:58

Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 07-07-2020 03:28:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir