Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı?

Öyleyse Donald Trump, FEMA’nın afet yardım fonlarını kullanarak işsiz Amerikalılara yardım etmek için Yürütme emrini imzaladıktan sonra, muhtemelen Corona’yı serbest bırakan Şeytan pedofil kabalının şimdi tekrar grev yapması ihtimali nedir … lol?!?

Haberi imzaladıktan sonra gördüyseniz, liberal medya-Şeytan kabalının piyonları, bunun korkunç bir fikir olduğunu, çünkü gelecek büyük kasırgalar için paraya ihtiyaç duyulduğunu bildirmeye başlarlar … ama elbette üzülürler, yenilikçi bir yol buldu. Siyasi nedenlerle bir anlaşma yapmak istemediği açık olan Demokratların etrafından dolaşmak (sadece seçim için parlayan yıldız olarak 600 dolarlık işsizliğe desteklerini sürdürmeye çalışıyorlar)

Sonra bak ve 150 yılın en büyük kasırgası geliyor

Trump’ın iyi yaptığı her şeyi gömmek mi istiyorsun? Şeytan Kabal, seçimi kazanıp tüm dünyayı yeniden kontrol edebilmek mi istiyor?

Satranç taşlarını Yeni dünya düzeni için hazırlamaya devam etmek mi?

“Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı?” üzerine 16 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2020 19:22:01

2. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-09-2020 03:30:29

3. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:55

4. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 218

5. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:32:24

Yorum yapın