Öyleyse Donald Trump, FEMA’nın afet yardım fonlarını kullanarak işsiz Amerikalılara yardım etmek için Yürütme emrini imzaladıktan sonra, muhtemelen Corona’yı serbest bırakan Şeytan pedofil kabalının şimdi tekrar grev yapması ihtimali nedir … lol?!?

Haberi imzaladıktan sonra gördüyseniz, liberal medya-Şeytan kabalının piyonları, bunun korkunç bir fikir olduğunu, çünkü gelecek büyük kasırgalar için paraya ihtiyaç duyulduğunu bildirmeye başlarlar … ama elbette üzülürler, yenilikçi bir yol buldu. Siyasi nedenlerle bir anlaşma yapmak istemediği açık olan Demokratların etrafından dolaşmak (sadece seçim için parlayan yıldız olarak 600 dolarlık işsizliğe desteklerini sürdürmeye çalışıyorlar)

Sonra bak ve 150 yılın en büyük kasırgası geliyor

Trump’ın iyi yaptığı her şeyi gömmek mi istiyorsun? Şeytan Kabal, seçimi kazanıp tüm dünyayı yeniden kontrol edebilmek mi istiyor?

Satranç taşlarını Yeni dünya düzeni için hazırlamaya devam etmek mi?

Author

65 Comments

1. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

2. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2020 19:22:01

4. Karaman merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler 31-08-2020 00:38:58

5. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-09-2020 03:30:29

6. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, teşekkürler

7. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten valla dikkat çekici, şukuladım 17-09-2020 20:09:41

9. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. İstanbul merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun 22-09-2020 03:21:54

11. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:55

12. selamun aleyküm web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 218

14. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:32:24

15. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler 20-10-2020 02:46:04

16. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Eskişehir dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 478

18. Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-11-2020 08:34:14

19. Adıyaman dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 148

20. Gümüşhane dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selam web siteniz inan ki iyi, şukuladım , ziya – 238

21. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

22. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , ziya – 451

23. Kilis merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım 09-12-2020 06:51:37

24. Siirt merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa valla iyi, tebrikler 11-12-2020 21:31:22

25. Ankara dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 90

26. Trabzon dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Mrb bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 74

27. Karabük merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-12-2020 15:26:07

28. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Yalova merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun 28-12-2020 21:19:56

30. Zonguldak dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 193

31. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Mrb web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 215

32. Karabük dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 254

33. Osmaniye merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 10:11:06

34. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, şukuladım , ali – 98

35. Gümüşhane merkezden ben ali. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 18:18:34

36. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-01-2021 18:41:41

37. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan vallaha iyi, teraziye tıkladım 19-01-2021 14:23:17

38. Bilecik merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, şukuladım 31-01-2021 23:21:01

39. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, tebrikler , doruk – 145

40. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Mrb sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 415

41. Mersin dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 44

42. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 12

43. Van merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten cidden mükemmel, şukuladım 14-02-2021 07:56:30

44. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 177

45. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sağolun

46. Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

47. Aydın dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 38

48. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 1

49. Trabzon dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , ziya – 363

50. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, teşekkürler

51. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 255

53. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 499

54. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-03-2021 19:39:20

55. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 285

56. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 183

57. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Mardin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım 27-04-2021 07:49:38

59. Ordu dan kimler var. Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, sağolun , Hasan – 268

60. Tokat merkezden ben doruk. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2021 03:51:13

61. Diyarbakır merkezden ben ziya. Mrb sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 13-05-2021 22:58:53

62. Bu konu : ” Laura Kasırgası, Donald Trump’ı kötü göstermek için Hava Durumu Kontrol makinesi tarafından yaratıldı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 168

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link