Bu benim kişisel teorim. Sanırım bunu viral olmaya çalışmak için yaptı. “Ben bir kedi değilim”, um evet .. Konuştuğu kişilerin ekranda gerçek bir konuşan kedi olduğunu düşünen tam bir salak olmadığından eminim. Muhtemelen bir aldatmaca olduğunu anlayan bir kişi veya yorum görmedim. Herkes bunu çok sağlıklı buluyor. Ben satın almıyorum. Başkası var mı?

… idk_so_whatever tarafından gönderilen
[comments]

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” “Lawyer Cat” videosu sahte ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 259

2. Zonguldak merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 21-02-2021 21:53:14

3. Uşak merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 22-02-2021 09:03:31

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Lawyer Cat” videosu sahte ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 363

5. Bu konu : ” “Lawyer Cat” videosu sahte ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 392

6. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler

7. Antalya dan kimler var. “Lawyer Cat” videosu sahte . Selamlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 426

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link