2012’de Le Roy, New York’ta yaşananlar hakkında bilgisi olan var mı? Sanki bununla ilgili bir şeyler varmış gibi hissediyorum … çünkü aniden halının altına süpürüldü ve bir daha hiç konuşulmadı. Ayrıca .. buna bakmak ve nihai sonuçları o kadar kolay değil ..

10 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 477

2. Düzce merkezden ben mehmet. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 22-04-2021 06:08:51

3. Yalova dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, teşekkürler , mehmet – 314

4. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 107

5. Samsun dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 30

6. Burdur merkezden ben . Mrb bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler 27-04-2021 20:09:39

7. Bilecik dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 48

8. Yalova dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 16

9. Bursa merkezden ben banu. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:28:05

10. Balıkesir dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 473

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link