2012’de Le Roy, New York’ta yaşananlar hakkında bilgisi olan var mı? Sanki bununla ilgili bir şeyler varmış gibi hissediyorum … çünkü aniden halının altına süpürüldü ve bir daha hiç konuşulmadı. Ayrıca .. buna bakmak ve nihai sonuçları o kadar kolay değil ..

29 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 477

2. Düzce merkezden ben mehmet. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 22-04-2021 06:08:51

3. Yalova dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, teşekkürler , mehmet – 314

4. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 107

5. Samsun dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 30

6. Burdur merkezden ben . Mrb bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler 27-04-2021 20:09:39

7. Bilecik dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 48

8. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 16

9. Bursa merkezden ben banu. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:28:05

10. Balıkesir dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 473

11. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-05-2021 08:30:00

12. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Selam sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 390

13. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 115

14. Bartın merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 14-05-2021 02:04:26

15. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, sağolun , ziya – 172

16. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-06-2021 04:28:09

17. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 163

18. Sivas merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-06-2021 19:16:19

19. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Mrb sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 247

20. Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 172

22. Ankara dan kimler var. Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım . Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 394

23. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , doruk – 75

24. Kars merkezden ben ahmet. Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-06-2021 12:44:53

25. Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, sağolun 08-07-2021 23:01:21

26. Bu konu : ” Le Roy, New York … bir daha hiç duymadım ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 132

27. Aydın merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2021 04:04:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link