Lebron James hakkındaki gerçek

İki kelimeyi duyduğunuzda aklınıza ilk ne geliyor? Lebron James?

Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu? Veya 3-6?

Ya cevabın ikisi de olmadığını söylersem? Ve olmalı. Benim adım Sean M ve tam zamanlı işimden atıldıktan sonra geçen yaz yarı zamanlı Lebrons peyzajcısı olarak çalıştım. Bana haftada 1000 $ ödeyeceğine ve ihtiyacım olan tüm yardımları karşılayacağına söz verdi. Kulağa harika geliyor değil mi?

Bu yüzden her gün uyanıyorum çim gezisi çit vb. …. çim su ve bitkiler yenno tüm kolay şeyler. Saat 11’e vurduğumda öğle yemeği molasıydı genellikle mülkü terk eder ve 12’den sonra geri gelirdim. Ama bu gün aile beni öğle yemeğine davet etti, ilk başta eve hayran kaldım. Yemek odasındaki masaya oturdum ve aile benimle konuşmaya başladı, belki 5-7 yaşında bir çocuk bana bir bardak su isteyip istemediğimi sordu … Kesin dedim ve hiçbir şey düşünmedim onun. İşe dönene ve ailenin 5-7 yaşlarında kendileri için ev işlerini yapan Meksikalı çocukları olduğunu fark edene kadar. Gördüğüm şey karşısında şok oldum.

Arkadaşlarıma ne yapmam gerektiğini sordum ama görünen o ki bütün arkadaşlarım benden nefret ediyor çünkü asıl işimde işten çıkarıldım herkesten daha fazla para kazandım ve işin yarısını yaptım ??? Bunun doğru olup olmadığından emin değilim ama sorun değil. Bu yüzden yardım almadım, ben de lebron’a burada neler olduğunu kendime sormaya karar verdim.

Perşembe sabahı sıcak bir yaz günü lebron’a bir şey söylemeden önce beni işe terfi etti Evde, şimdi iki kat para kazanıyorum ve evinde çalışıyorum. Fikir ve düşüncelerimi geride bıraktım ve iş için anlaştım. Evin çevresinde yapılması gerekenlerin bir kontrol listesi sunuldu. 1 günlük “evin altını temizlemek” hariç tüm listeyle yarıştım anlamadım. Diğer işçiye bunun ne anlama geldiğini sordum ve çocuk bana “Bu banyoyu temizlemek anlamına geliyor” dedi. Tamam, eminim bu o kadar da kötü değil. Ona neyi temizlemem gerektiğini soruyorum ve “oh sadece senin ellerin” dedi

Banyoya girmek üzereyim ve lebron beni durdurdu ve “şimdi banyoyu mu temizleyeceksin?” Evet gidiyorum … gülümsüyor ve önümden içeri giriyor ve kapıyı kilitliyor. Pantolonunu indirip kaka yapmaya başlar. Sanırım evin altını temizlemek lebronsun kıçını siliyor mu?

LSS: Lebron çocuk göçmen işçilere kıçını silmeleri için para ödüyor

“Lebron James hakkındaki gerçek” üzerine 14 yorum

1. Van merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:47:24

2. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-08-2020 03:16:43

3. Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:21:04

4. Bu konu : ” Lebron James hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , Aylin – 405

5. Bu konu : ” Lebron James hakkındaki gerçek ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 2

Yorum yapın