SS: Amerikan CHICOM şirketleri tarafından kullanılan köle emeği, wall st, suçu ‘ırkçılığa’ yüklemek için çaresizken, bu ülkedeki her ırktan insan bir yoksulluk tsunamisiyle karşı karşıya kalıyor ve bu tsunaminin üzerlerine nasıl geldiğini bilmiyorlar. Irkçılık, TPTB cabal için bir çare ve mükemmel bir şekilde çalışıyor.

37 Comments

1. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 06:05:37

2. Tunceli merkezden ben . Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-04-2021 11:23:11

3. Trabzon dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 483

4. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Kırşehir dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 306

7. Trabzon dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 359

8. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım

9. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Aksaray dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 480

11. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler

12. Van merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-05-2021 19:46:11

13. Uşak merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten gerçekten güzel, saolun 17-05-2021 01:23:51

14. Erzincan dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Selam siteniz valla çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 244

15. Bartın merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 25-05-2021 16:11:03

16. Malatya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-06-2021 09:16:43

17. Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 337

18. Bursa dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 282

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 386

20. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

21. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, teşekkürler

22. Malatya merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım 09-06-2021 06:39:03

23. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2021 04:19:45

24. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 04:55:34

25. Bitlis merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, şukuladım 01-07-2021 23:14:36

26. Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 473

27. Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 74

28. Kars merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 10-07-2021 04:51:25

29. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2021 04:42:45

31. Bolu dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 350

32. Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 155

33. Denizli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, şukuladım 17-07-2021 18:41:03

34. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2021 19:13:31

35. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 15:46:55

36. Bu konu : ” Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , gaye – 41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link