SS: Amerikan CHICOM şirketleri tarafından kullanılan köle emeği, wall st, suçu ‘ırkçılığa’ yüklemek için çaresizken, bu ülkedeki her ırktan insan bir yoksulluk tsunamisiyle karşı karşıya kalıyor ve bu tsunaminin üzerlerine nasıl geldiğini bilmiyorlar. Irkçılık, TPTB cabal için bir çare ve mükemmel bir şekilde çalışıyor.

12 Comments

1. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 06:05:37

2. Tunceli merkezden ben . Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-04-2021 11:23:11

3. Trabzon dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 483

4. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Kırşehir dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 306

7. Trabzon dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , banu – 359

8. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Aksaray dan kimler var. Lebron, Obama, Kamala, Michael Jordan, Charles Barkley, Oprah, Samuel Jackson, Jayz, Dr Dre, Snoop . Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 480

10. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler

11. Van merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-05-2021 19:46:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link