Oregon kapı kapı dolaşan COVID soruları için Ulusal Muhafızları kullanabilir –Sağlık yetkilisi: ‘Bir takım getirmek istiyoruz’ | 9 Temmuz 2021 | Joe Biden’ın son COVID hamlesi – aşıları tanıtmak için Amerikalılara kapı kapı ziyareti – duyurulduktan sonra, bir Kongre üyesi bu yıl kapı çalarken COVID aşılarıyla ilgili olabileceğini, gelecek yılın Amerikalıları toplamakla ilgili olabileceğini açıkça önerdi ‘ silahlar. Ancak Press California’dan bir rapor, Oregon’un Biden’ın gündemini uygulamanın yollarını düşündüğünü ve “Bir taktik, Ulusal Muhafızları mahallelere göndermek olabilir” diye açıklıyor. Raporda, devletin aslında sakinlerinin yaklaşık %70’inin aşılı olduğu, ancak “şiddetli halk sağlığı bürokratlarına göre bu yeterli değil” denildi. Lane County Halk Sağlığı ile Kamu Bilgilendirme Görevlisi Jason Davis’e göre, “Eyaletin en kalabalık dördüncü ilçesinde, kolej kasabası Eugene de dahil olmak üzere Ulusal Muhafız üyeleri, insanları çekim yapmaya ikna etmek için belirlenmiş ekipler arasında olabilir.” raporu açıkladı.

CNN tıbbi analisti: aşısız Amerikalılar için hayat ‘zor olmalı’ –Wen Başkan Biden’ı ‘aşı sertifikasyonu’nu geride bırakmaya çağırdı | 10 Temmuz 2021 | CNN’in tıbbi katkılarından Dr. Leana Wen Cumartesi günü, herhangi bir tıbbi yardım almamış Amerikalılar için hayatın “zor” olması gerektiğini söyledi.[n experimental] COVID-19 aşısı ve aşı olmayı reddeden kişiler belki de haftalık testlerle karşı karşıya kalmalı. Eski Planlı Ebeveynlik başkanı Wen, “İnsanların aşısız kalması zor olmalı” dedi. “Şu anda durum tam tersi.” Aşılanmamış insanlar, şu anda herhangi bir sonuç olmadan hayatlarına normal şekilde devam edebilirler.

Panetta, Biden’a askeri amaçlı COVID-19 aşılarını zorunlu kılma çağrısında bulundu | 10 Temmuz 2021 | Eski Savunma Bakanı [deep-state nut-job] Leon Panetta, Joe Biden’ın tüm askeri üyelerin COVID-19 aşısını almasını istemesi gerektiğini söyledi. Greta Van Susteren ile Pazar günü yayınlanacak olan bir röportajda Panetta, bunun bir “ulusal güvenlik” meselesi olduğunu söyledi. Obama yönetimi altında görev yapan Panetta, “Açıkçası cumhurbaşkanının ordudaki herkesin COVID-19 aşısı olmasını gerektiren bir emir yayınlaması gerektiğini düşünüyorum, nokta. Bu bizim ulusal güvenliğimizi ilgilendiren bir konu” dedi… Aşılar Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından acil kullanım izni altındadır. Bu nedenle, Pentagon yasal olarak tüm askeri üyelerin aşı olmasını talep edemez, ancak Biden bu kurala bir istisna verebilir.

Author

43 Comments

1. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , ziya – 262

2. Aksaray dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Slm web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 40

3. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, facebookta paylaştım , hatice – 428

4. Ardahan dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 369

5. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

6. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha iyi, saolun 12-07-2021 06:05:14

7. Merhabalar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım

8. Amasya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-07-2021 06:28:40

9. Çorum dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Merhaba paylaşım yeminle iyi, sağolun , mehmet – 375

10. Uşak dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 488

11. Şırnak dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 407

12. Gürbüz Reply

Selamlar sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım

13. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-07-2021 08:07:24

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 311

15. Ardahan dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . selamun aleyküm sayfa inanki güzel, tebrikler , Hasan – 169

16. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. Selam siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 204

17. Antalya dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 343

18. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 17-07-2021 18:52:01

20. Slm paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım

21. Şırnak merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 06:41:53

22. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, face de paylaştım

23. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 194

24. Yozgat merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 08:10:16

25. Tekirdağ merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-07-2021 14:13:31

26. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

27. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 299

28. Uşak dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 184

29. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

30. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Antalya merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 09-08-2021 05:29:36

32. Mardin dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 106

33. Karaman dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 310

34. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

35. Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-08-2021 23:59:12

36. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 304

37. Balıkesir dan kimler var. Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları . Merhaba siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , hatice – 402

38. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 365

39. Bu konu : ” Legitgov.org’daki bu manşetlere göz atın – Sıkıyönetim Aşısı Ordu Tugayları ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun , emin – 237

Write A Comment