tanrının adı nedir?

Şimdiki tanrımız Yahve mi? Eski Ahit’teki bir kedi gibi bokunu hala gömmek zorunda mısın, yoksa şimdiki tanrı yeni Ahit’e mi inanıyor? kafirleri öldürür müsün? pastırma kötü mü?

Çok fazla soru. Lanet İsa Mesih bu tanrı olayı kafa karıştırıyor!

…No_Percentage_183 tarafından gönderildi
[comments]

31 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 169

3. Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

4. Elazığ dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, sağolun , banu – 466

5. Bu konu : ” Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 303

6. Kayseri dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 285

7. Zonguldak merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun 24-08-2021 12:30:43

8. Bursa merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun 25-08-2021 04:29:06

9. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım

10. Bu konu : ” Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 287

11. Erzincan dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 214

12. Şanlıurfa dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 500

13. Adana merkezden ben ali. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 31-08-2021 18:01:48

14. Adana merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2021 06:58:52

15. Bu konu : ” Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 430

16. Bu konu : ” Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 86

17. Bitlis dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 354

18. Adıyaman dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 332

19. Kars merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun 13-09-2021 21:25:04

20. Erzurum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, sağolun 17-09-2021 21:41:03

21. Samsun merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2021 17:59:04

22. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım 19-09-2021 18:08:38

23. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Yozgat merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-09-2021 04:26:15

25. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Mrb web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 21-09-2021 05:52:53

26. İstanbul merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2021 16:58:16

27. Konya dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ali – 255

28. Düzce dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . Merhaba web siteniz cidden hayran edici, sağolun , emin – 339

29. Gaziantep dan kimler var. Lemmy Kilmister’ın Metal Tanrısı olarak var olduğunu biliyoruz – İbrahimi Din’in Tanrısı kimdir? El? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 441

Write A Comment