LEO’nun iflasını yapmak aptalca, sadece şiddet veya kayıp içermeyen tüm suçları suç olmaktan çıkarın (hırsızlık ve mülk hasarı). Kimin kesinlikle iflası / kaldırılması / kaldırılması gerektiğini biliyor musunuz? İstihbarat ajansları.

Alfabe ajanslarının yürütme organı tarafından kontrol edilmesi gerekiyordu, ancak başlangıçlarından beri istedikleri her şeyi yaptılar, genellikle aktif olarak ayakta duran başkanları baltalamak için çalışıyorlardı.

Trump, CIA ve FBI’ı dağıtma yetkisine sahip olduğunu anlarsa, bahse girerim onu ​​bir dahaki kızdırdığında bunu yapacaktır. Yürütme gücünün bazı yeni keşfedilmiş yönlerinin farkına vardığında, onu heyecanla duyurur ve hemen esnetir. ABC ajanslarını her zaman tek taraflı olarak sonlandırmasına izin verildiğini öğrenirse, bahse girerim

Ve Amerikan vatandaşlarının özgürlüğüne ve mahremiyetine karşı devam eden sub-rosa gölge savaşını sona erdirmek için yeterince cesur ve kararlı bir başkanın kahramanca, medeniyetsiz, medeniyetsiz yalanı olarak tarihe geçecekti.

“LEO’nun iflasını yapmak aptalca, sadece şiddet veya kayıp içermeyen tüm suçları suç olmaktan çıkarın (hırsızlık ve mülk hasarı). Kimin kesinlikle iflası / kaldırılması / kaldırılması gerektiğini biliyor musunuz? İstihbarat ajansları.” üzerine 16 yorum

1. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 09-09-2020 13:17:54

2. Trabzon merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 08:49:12

3. Tekirdağ merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2020 04:54:30

4. Kayseri merkezden ben ahmet. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:32:21

5. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:59

6. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım 07-10-2020 19:19:57

7. Bu konu : ” LEO’nun iflasını yapmak aptalca, sadece şiddet veya kayıp içermeyen tüm suçları suç olmaktan çıkarın (hırsızlık ve mülk hasarı). Kimin kesinlikle iflası / kaldırılması / kaldırılması gerektiğini biliyor musunuz? İstihbarat ajansları. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden güzel, şukuladım , – 455

8. Bu konu : ” LEO’nun iflasını yapmak aptalca, sadece şiddet veya kayıp içermeyen tüm suçları suç olmaktan çıkarın (hırsızlık ve mülk hasarı). Kimin kesinlikle iflası / kaldırılması / kaldırılması gerektiğini biliyor musunuz? İstihbarat ajansları. ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 70

Yorum yapın