Lex Fridmans podcastinde Komutan David Fravor Tic Tac UFO hakkında konuşuyor

https://youtu.be/aB8zcAttP1E

Harika bir podcast, zevk alacağınızı düşündüm. Onu Rogan’da gördüm ve daha derinlemesine bir konuşma istiyorsanız, tüm bunların bilimini tartışırsanız, bunu dinlerim. Büyük ayrıntılara giriyor ve Joe Rogan bölümünde bahsedilmeyen birkaç şeyi tartışıyor.

“Lex Fridmans podcastinde Komutan David Fravor Tic Tac UFO hakkında konuşuyor” üzerine 16 yorum

1. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 10-09-2020 15:21:23

2. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 10-09-2020 19:09:31

3. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 14-09-2020 07:15:15

4. Niğde merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-09-2020 11:40:28

5. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:53

6. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kayseri dan kimler var. Lex Fridmans podcastinde Komutan David Fravor Tic Tac UFO hakkında konuşuyor . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 471

Yorum yapın