LF bağlantısı: diyabetle ilgili; kızları kan şekeri seviyelerini bulmak için noninvaziv üzüm testi kullanan adam

Yemin ederim ki kızlarında kan şekeri seviyelerini bulan şarap üzümleri için normal olarak kullanılan biriyle ilgili birçok makale okudum.

Parmağın dikilmesi / sadece tarama gerektirmez, ancak% 98 doğruluk oranına benzer bir şeydi, ancak “büyük ilaç”% 99 doğruluk olmadığı için savaştı mı? (Paraphrasing)

Dürüst olmak gerekirse, başka nereyi soracağımı bilmiyordum, bana istediğin her şeyi küçümsersin, ama eğer birisi bana bunun bağlantısını bile bağlayabilirse, bu harika olurdu.

Aklımda ve aradım, ancak hiçbir şey bulamıyorum.

Ya da belki bana hatırladığını söyle?

“LF bağlantısı: diyabetle ilgili; kızları kan şekeri seviyelerini bulmak için noninvaziv üzüm testi kullanan adam” üzerine 25 yorum

1. Kars merkezden ben ali. Selam sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 05:46:17

2. Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-07-2020 18:57:01

3. Hatay merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 18:33:01

4. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 00:32:24

5. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 09-09-2020 13:12:57

6. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler 29-09-2020 20:48:59

7. Bartın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, sağolun 02-10-2020 10:36:47

8. Çanakkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 17:08:10

9. Kastamonu dan kimler var. LF bağlantısı: diyabetle ilgili; kızları kan şekeri seviyelerini bulmak için noninvaziv üzüm testi kullanan adam . selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , – 213

10. Van dan kimler var. LF bağlantısı: diyabetle ilgili; kızları kan şekeri seviyelerini bulmak için noninvaziv üzüm testi kullanan adam . Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, tebrikler , doruk – 10

Yorum yapın