İsyancılar başka seçenekleri olmadığını düşünen insanlara zarar verir. İnsanlar gerçek bir değişim mi yoksa çalıntı bir Gucci kemeri mi istiyor? Bence çoğu insan gerçek değişim istiyor. Fakat onlarca yıldan sonra insanların asla seslerini duyurmalarına gerek yok. George Floyd’un öldürülmesinden sonra isyancılarla empati kurdukları için medyada iyi olanlar, ancak protesto oyu için aynısını yapmamaları, sadece istedikleri şeyi iyi yapmalarına izin vermeyi istediklerini gösteriyor. Joe Biden, isyan edilen değişikliği engelleyen aynı statüko.

Author

107 Comments

1. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

2. Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-05-2020 04:30:38

4. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 31-05-2020 04:30:38

5. Ağrı merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi cidden mükemmel, saolun 31-05-2020 04:30:38

6. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 31-05-2020 04:30:38

9. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 31-05-2020 04:30:38

10. selamun aleyküm siten harbiden güzel, facebookta paylaştım

11. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

12. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, şukuladım

13. Sakarya merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, şukuladım 01-06-2020 11:06:09

14. Sinop merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 03-06-2020 16:47:44

15. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun

16. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 16-06-2020 22:26:45

18. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 21-06-2020 16:25:38

19. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler 01-07-2020 13:22:51

20. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

21. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

22. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa yeminle iyi, saolun 09-07-2020 14:06:31

23. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Adana merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 14-07-2020 17:54:45

26. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler

27. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-07-2020 16:47:06

28. Şırnak merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-07-2020 08:08:03

29. Samsun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 09:33:22

30. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

32. Muş merkezden ben doruk. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-08-2020 01:17:31

33. Niğde merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 22:02:54

34. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım

35. Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

36. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

37. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha billaha mükemmel, saolun 16-09-2020 23:57:32

40. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

41. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun 01-10-2020 06:57:12

42. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

43. Isparta merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 14:37:52

44. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

45. Muğla dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 473

46. Şırnak dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 291

47. Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

48. Bolu dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 399

49. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 446

50. İzmir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, sağolun 06-12-2020 14:21:39

51. Merhaba herkese siteniz yeminle mükemmel, şukuladım

52. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

53. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:57:02

54. Sakarya dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 1

55. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 176

57. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, tebrikler

58. Bursa merkezden ben Hasan. Slm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-01-2021 05:15:23

59. Gümüşhane merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 04:29:21

60. Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

61. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım , hatice – 170

62. Eskişehir dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Merhaba paylaşımın yeminle çok iyi, saolun , ali – 391

63. Amasya dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 77

64. Kahramanmaraş dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 460

65. Aksaray dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Slm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Emine – 436

66. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

67. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

68. Denizli merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 25-02-2021 11:18:46

69. Bilecik merkezden ben mehmet. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 05:10:34

70. Antalya merkezden ben . Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-03-2021 22:26:40

71. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inan ki hayran edici, teşekkürler 14-03-2021 13:09:12

72. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 17-03-2021 08:17:34

73. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 118

74. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 198

75. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 415

76. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Selamlar web sitesi yeminle güzel, saolun , elif yılmaz – 414

77. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 223

78. Çorum dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun , doruk – 44

79. Antalya dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 428

80. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 170

81. İzmir dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 364

82. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, sağolun 07-05-2021 19:43:20

83. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 359

84. Aydın merkezden ben memo. Selamlar sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 01:44:57

85. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 02-06-2021 07:33:53

86. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler

87. Karaman merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 04-06-2021 17:16:36

88. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, tebrikler , memo – 270

89. Diyarbakır dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . Selamlar sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 341

90. Düzce dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 444

91. Artvin dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , memo – 254

92. Aksaray dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, tebrikler , memo – 306

93. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 495

94. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

95. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

96. Elazığ dan kimler var. Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor . selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım , memo – 270

97. Bu konu : ” Liberal medya binaları yağmalayan ve yakan isyanlarla empati kuruyor, ancak Trump veya 3. taraf için oy veren DemExiters ile empati kurmuyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 397

98. Burdur merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun 29-07-2021 13:43:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link