Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı

Liberal seçkinler şimdi derin devlet tarafından bir komplo olabileceğini ve demokratları başkent saldırısında asmak için bir koz olabileceğini söylüyorlar.

tamam o zaman, şimdi koz komplosunun ‘kanıtını’ jfk ve wtc-7 komplo teorileriyle nokta nokta karşılaştıracağız. bak, koz ve cia faşist diktatörü kurmak için komplo kurmadı demiyorum, ama diyorum ki eğer koz bunu yaptıysa, neden cia bunu jfk ve wtc-7 gibi diğer olaylarda yapamıyor? eğer küresel seçkinler Rus komplo teorileri konusunda haklıysa, liberter komplo adamları neden federal rezerv konusunda haklı olamıyor?

Capitol saldırısı komplo teorisyenleri, gururlu çocuklar CEO’sunun Aralık ayında Beyaz Saray tarafından davet edildiğini ve daha sonra başkent ve Beyaz Saray’ın şemaları verildiğini söylüyor. Başkent saldırısından sadece bir gün önce birçok sağcı grup cumhuriyetçi personel tarafından davet edildi ve gezildi. ayrıca, panik düğmeleri gizli servis ve cia tarafından kaldırıldı.
Ulusal muhafızlara, isyan çıkarken savunma bakanlığı tarafından ‘geri çekilmeleri’ söylendi. ve ayaklanmadan haftalar önce, aralık sonunda koz, sonucu kontrol etmek için kilit konumdaki birçok yetkilinin yerini aldı.
Trump’ın taraftarlarına başkente yürüyüp canlı yayına girmelerini söylediğini iddia ediyorlar.
Ayrıca Trump’ın artık kanıtları örtbas ettiğini, bu yüzden saldırıyı araştırmak için suçlanmasının gerektiğini söylüyorlar.

11 Eylül komplosundan sorumlu kişiler, FBI’ın mahkemeye yeminli olarak Ted Olsen’in karısından telefon alamadığını söylediğini, bu nedenle olası Bush yetkililerinin beşgen uçaktaki karısının telefonlarını aldığına dair yalan söylediğini söyledi.

Ayrıca pentagonun füzeyle saldırıya uğradığını söylüyorlar, eğer uçak tarafından saldırıya uğradılarsa güvenlik görüntülerine neden ‘ulusal güvenlik’ diyorlar ve yayınlamayı reddediyorlar?

Saldırıdan önceki gün savunma bakanı pentagondan 2,3 trilyon doların eksik olduğunu söyledi, ardından ertesi gün o veri tabanına bir uçak / füze çarptı.
Bağımsız İngiltere’den çok tanınmış gazeteci robert fisk, bu soruların çoğunu sordu, saldırıda birçok Amerikalı yahudinin hayatını kaybederken neden İsrail düello vatandaşlarının kulelerin içinde olmadığını sordu. neden birçok şüpheli yosun ajanı başsavcı tarafından serbest bırakıldı?

Komplo teorisyenleri, birkaç uçaktan oluşan kara kutunun çıkarıldığını, ancak bunların CIA ve FBI tarafından kapatıldığını, çünkü sözde uçakların havalanmadan önce kaçırıldığını gösterdiğini söylüyor. ve başkan yardımcısı biliyordu ki, hava kuvvetlerine ‘geri çekilin’ dedi. (bir şekilde, ulusal muhafızların Ocak 2021’de geri çekilmelerinin söylenmesi gibi) ayrıca 9-11 komisyon raporunun ulaştırma sekreterinin video ifadesinin varlığını gizlediğini söylüyorlar. Dick cheney’in hava kuvvetlerine geri çekilip uçağın yoluna devam etmesine izin vermesini söylediğini iddia etti. (Bill Barr ve diğer cumhuriyetçilerin darbe kanıtlarını örtbas ettiğini iddia eden demokratlar gibi)

11 Eylül’den sadece 3 ay önce, Amerikan hava sahası üzerindeki kaçırma politikasını değiştirdiler, sadece başkan yardımcısı uçakları düşürebilir, orduyu değil.

8 saniyede wtc-7’nin düşmesinden bahsetmeyeceğim bile, yani gerçekten? Sadece ateşle CIA ve FBI karargahının bu kadar feci şekilde yok edildiğini söylemek ister misin? 3 binanın 2 uçak tarafından yıkılması iyi bir matematik değildir. afedersiniz.

jfk komplo teorisyenleri warren komisyonunun bir örtbas olduğunu söylüyorlar, birçok bilgiyi ‘ulusal güvenlik’ yaptıkları için belgelerin gizliliğini kaldırmak zorunda kalmıyorlar.

önemli tanıkların Warren Komisyonu tarafından soruşturulmadığını, bariz bir şekilde birden fazla tetikçi olduğunu ve biri köprüde olduğunu söylüyorlar. Cinayetten sonra araç delil tutmak yerine 3 saat içinde tamir edildi. Oswald, onun bir kurban olduğunu ve Oswald’ın gevşek sonunun cinayetle bağlandığını söyledi.

Bunun nedeni, jfk tarafından düzenlenen Northwood operasyonu ve CIA’nın Vietnam’daki siyah operasyonları, afyon ticaretini durdurması gerektiğini söyledi.

ABD tarihindeki en iyi askerlerden biri olan general Smedley uşak, Bush hanedanı ve diğer hanedanların FDR’yi öldürmeye ve ABD’de faşist diktatörleri yerleştirmeye çalıştıklarını, çünkü FDR’nin fakir ve siyah topluluklara yardım etmesine kızdıklarını söyledi. kongre içinde durduğunu söyledi.
Libertaryanlar ayrıca petrodolar ve federal rezerv gibi diğer komplo teorilerinden bahsediyorlar, itibari paranın Çin ile İngiliz afyon savaşlarına veya mevcut afgan / vietnam afyon krizine veya nikaraguyan kokain kaçakçılığına ihtiyaç duyduğunu iddia ediyorlar.

AOC’ye ve diğer liberallere koz diktatörlüğü konusunda inanmamız gerekiyorsa, smedley butler’a da inanmalı ve cia’nın kötü olduğunu söylemeli miyiz? ya da özgürlükçü komplo teorisi ortaya çıktığında ikiyüzlü bir jest yapmalı mı? Neden bu kadar ikiyüzlü? liberter ve liberal komplo aynı güvenilirlikle düşünülmelidir, eğer general smedley butler yalan söylüyorsa, şimdi demokratlar da öyle …
Komplo teorilerine inanmıyorsanız, lütfen komplo teorileri arasındaki benzerliği neden görmediğinizi yanıtlayın. Liberal / muhafazakar küresel elitlerin kafalarında nasıl zihin jimnastiği yaptığını gerçekten bilmem gerekiyor.

“Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 2

2. Çankırı dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler , ali – 5

3. Bu konu : ” Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, teşekkürler , banu – 423

4. Mardin dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 104

5. Giresun dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 344

6. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 19-01-2021 18:05:39

7. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-01-2021 14:09:22

8. Aksaray dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Mrb bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 373

9. Bu konu : ” Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 465

10. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 05:59:02

11. Malatya dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 195

12. Siirt dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 493

13. Konya dan kimler var. Liberal seçkinler neden ikiyüzlü: 11 Eylül’e kıyasla başkent saldırısı komplo teorisi, jfk suikastı . Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 365

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link