Kategoriler
Genel

Liberal şehirlerde polis gücünün sökülmesi küreselcilerin arzuladığı şeydir. 3. dünya ülkelerinin 3. dünyada sonsuza dek sıkışıp kalmasının bir nedeni var. Elitler bu insanları sömürerek servetlerini büyütüyorlar. Bunun lehine birçok insanı gördüğüme şaşırdım.

Amerika’daki polis güçlerini parçalayacaklar ve daha sonra diğer Ülkeler de takip edecek .. ve şimdi birçok polis bırakıyor. Kimse her gün çalışmak ve insanlık dışı pislik gibi muamele görmek istemez, özellikle de polislerin aldığı ölçülü maaş çekleri için.

Eğer şehirler kendilerini açarlarsa, bu onlar üzerindedir, kimse yardım etmek için etrafta olmayacaktır. İşletme sahipleri başka bir yere taşınacak, sürekli yağma ile uğraşmak istemeyecekler.

Aileler de başka yerlere taşınacaklar, kendilerinin veya ailelerinin güvenliği hakkında sürekli endişelenecek zamanları yok.

Temelde liberal şehirler, devasa kurtarmalar (belediye başkanlarının dilenecekleri, ancak umarım alamayacaklar) olmadığı sürece 3. dünya şehirleri olacak.

Orada kalanlar fakirlerin en fakirleri, çatlakları, suçluları, iş yok ve geleceği yok. Yaşanabilecek bölgeler olacaklar

“Liberal şehirlerde polis gücünün sökülmesi küreselcilerin arzuladığı şeydir. 3. dünya ülkelerinin 3. dünyada sonsuza dek sıkışıp kalmasının bir nedeni var. Elitler bu insanları sömürerek servetlerini büyütüyorlar. Bunun lehine birçok insanı gördüğüme şaşırdım.” için 8 yanıt

Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım 20-06-2020 02:57:39

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 01-07-2020 13:19:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir