“Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları.

Eski liberalleri özledim D:

Bir gab hesabım olduğunu ve normal olduğumu söyleyen bir gönderi yaptığım için r / gabwatch’da yasaklandım … Ayrıca her kullanıcının reddits site kurallarını ihlal ettiğini rapor ettim, bu yüzden belki bazı insanlar yasaklandı ve çıldırdılar.

R / parlerwatch veya r / gabwatch veya HERHANGİ BİR ÖZGÜRLÜK KONTROLLÜ SUB’a gidin

Bunlara benzer normal bir gönderi yapın, ancak içinde bir yerlerde “Hunter Biden dizüstü bilgisayar” ı gizlice yerleştirin .. Clusterfuck’ın ortaya çıkışını izleyin ..

Normal ortalama liberallerin geçmişte bu kadar iğrenç olan avcıları ne için saklamak istediklerini merak ediyor musunuz?

2021 ile ilgili en komik şey, reddit’te radikal teröristlerin gab üzerinden radikal teröristleri “izlemesi” …

Yaşamak için ne güzel bir zaman!

Botların bana güvendiğini fark edeceksiniz.

““Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları.” üzerine 14 yorum

1. Iğdır dan kimler var. “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 217

2. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 297

3. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 500

4. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 64

5. Mersin dan kimler var. “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. . Slm web siteniz inanki güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 311

6. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 100

7. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 213

8. Bu konu : ” “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 44

9. Bitlis dan kimler var. “Liberaller” aslında liberaller değil, ÇKP koyunları. . Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun , banu – 140

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link