Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika

Bu C ovid Bill karmaşası hepimizi bir araya getirdi ve bu harika. İkimiz de işçi sınıfının elitlere karşı olduğu konusunda hemfikiriz. İşçi sınıfının birlikte çalıştığını ve seçkinleri ele geçirmek için bağlantı kurduğunu hayal edin

Anlaşamadığımız şeyler yerine KABUL ETTİĞİMİZ şeylere odaklanmaya başlarsak daha ne yapabilirdik?

Hepimiz Amerikalıyız, hepimiz bizim için en iyisini istiyoruz, ancak oraya nasıl gideceğimiz konusunda anlaşamıyoruz. Ancak düşündüğümüzden daha fazla ortak yönümüz var ve bu her zaman ya hepsi ya hiç değil.

“Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika” üzerine 22 yorum

1. Ardahan dan kimler var. Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika . Slm paylaşım cidden iyi, saolun , Aylin – 157

2. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 48

3. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, tebrikler , doruk – 487

4. Bilecik merkezden ben mehmet. Slm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-01-2021 20:01:49

5. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 00:50:59

6. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 370

7. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Selam sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 319

8. Kırıkkale dan kimler var. Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika . Mrb siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 383

9. Çorum dan kimler var. Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika . Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , – 301

10. Rize dan kimler var. Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 31

11. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 125

12. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 40

13. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 294

14. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 149

15. Çankırı dan kimler var. Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 486

16. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 68

17. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 373

18. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , ali – 401

19. Bu konu : ” Liberaller ve muhafazakarlar uzun zamandır ilk kez bu gece bir araya geldi ve bu harika ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 368

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link